آخرین خبرها
۱۰۸۰۰ساعت مفید آموزشی از بدو تأسیس تا کنون

۱۰۸۰۰ساعت مفید آموزشی از بدو تأسیس تا کنون

بازدید شهردار به همراه رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر قشم از فرهنگسرای خلیج فارس شهرداری واقع در محله آل کمال

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم فرهنگسرای خلیج فارس شهرداری با مدیریت سرکار خانم وثوق در سال۸۷ افتتاح و تاکنون فعالیتهای خود را در زمینه های آموزشی و فرهنگی در سطح محلات انجام داده است.

در این بازدید ابراهیم رستم گورانی شهردار قشم با اشاره به ماهیت فرهنگسرا گفت : فرهنگسرا باید اصل و اساس فعالیت خود را در توانمند سازی محله ای جستجو کند و بیشتر به بحث آموزش خانواده ها بپردازد .

ایشان با برشمردن انواع فعالیتهای آموزشی انجام شده در فرهنگسرای خلیح فارس شهرداری قشم گفتند : این فرهنگسرا علاوه بر رسالتی که بر عهده دارد می تواند در امر پیشگیری از معضلات محلات با مشارکت نهادهای مربوطه به بحث آموزش بپردازد .

شهردار قشم که در معیت رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر قشم این بازدید را انجام دادند نسبت به تجهیز کتابخانه و دیگر ملزومات آموزشی ، قول مساعدی دادند و گفتند : کار آموزش باید با جدیت خاصی دنبال شود و این کار نیز نیازمند تجهیزات کارآمدی دارد .

در این بازدید سرکارخانم وثوق مدیر فرهنگسرای خلیج فارس شهرداری قشم ضمن ارائه اسناد ثبت فعالیت گفتند : تا به امروز نزدیک به ده هزار و هشتصد ساعت آموزش مفید در این فرهنگسرا انجام گرفته است .

ایشان ضمن برشمردن کلاسهای آموزشی فرهنگسرا گفتند : ما همواره سعی را بر این گذاشته ایم تا ضمن ایجاد رشته های نیاز خانواده  مثل خیاطی ، گلدوزی ، کمه زنی ، آرایشگری ، نقاشی کودکان و غیره با دیگر نهادهای آموزشی نیز همکاری مستمری داشته باشیم .

IMG_6041 IMG_6070 IMG_6079

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ نُه = 10