آخرین خبرها
10800ساعت مفيد آموزشي از بدو تأسيس تا كنون

10800ساعت مفيد آموزشي از بدو تأسيس تا كنون

بازديد شهردار به همراه رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر قشم از فرهنگسراي خليج فارس شهرداري واقع در محله آل كمال

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري قشم فرهنگسراي خليج فارس شهرداري با مدیریت سركار خانم وثوق در سال87 افتتاح و تاکنون فعالیتهاي خود را در زمينه هاي آموزشي و فرهنگي در سطح محلات انجام داده است.

در اين بازديد ابراهيم رستم گوراني شهردار قشم با اشاره به ماهيت فرهنگسرا گفت : فرهنگسرا بايد اصل و اساس فعاليت خود را در توانمند سازي محله اي جستجو كند و بيشتر به بحث آموزش خانواده ها بپردازد .

ايشان با برشمردن انواع فعاليتهاي آموزشي انجام شده در فرهنگسراي خليح فارس شهرداري قشم گفتند : اين فرهنگسرا علاوه بر رسالتي كه بر عهده دارد مي تواند در امر پيشگيري از معضلات محلات با مشاركت نهادهاي مربوطه به بحث آموزش بپردازد .

شهردار قشم كه در معيت رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر قشم اين بازديد را انجام دادند نسبت به تجهيز كتابخانه و ديگر ملزومات آموزشي ، قول مساعدي دادند و گفتند : كار آموزش بايد با جديت خاصي دنبال شود و اين كار نيز نيازمند تجهيزات كارآمدي دارد .

در اين بازديد سركارخانم وثوق مدير فرهنگسراي خليج فارس شهرداري قشم ضمن ارائه اسناد ثبت فعاليت گفتند : تا به امروز نزديك به ده هزار و هشتصد ساعت آموزش مفيد در اين فرهنگسرا انجام گرفته است .

ايشان ضمن برشمردن كلاسهاي آموزشي فرهنگسرا گفتند : ما همواره سعي را بر اين گذاشته ايم تا ضمن ايجاد رشته هاي نياز خانواده  مثل خياطي ، گلدوزي ، كمه زني ، آرايشگري ، نقاشي كودكان و غيره با ديگر نهادهاي آموزشي نيز همكاري مستمري داشته باشيم .

IMG_6041 IMG_6070 IMG_6079

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*