آخرین خبرها
کاهش هزینه خدمات سوخت برای صیادان قشمی اجرایی شده است

کاهش هزینه خدمات سوخت برای صیادان قشمی اجرایی شده است

رئیس کمیسیون حمل و نقل شیلات شورای اسلامی شهر قشم از کاهش هزینه خدمات سوخت برای صیادان قشمی خبر داد .

حاج حبیب بازماندگان قشمی عضو و رئیس کمیسیون حمل و نقل  شیلات شورای اسلامی شهر قشم در خصوص کاهش هزینه سوخت مصرفی صیادان قشمی گفت : از ابتدای شروع بکار دوره چهارم شورای اسلامی شهر قشم ، دغدغه های فراوانی نسبت به تامین سوخت برای صیادان داشتیم که طی پیگیری های مستمر و برگزاری جلسات متعدد توانستیم به این مهم دست بیابیم .

ایشان سوخت 1030 تومانی بنزین در هر لیتر را برای صیادان ، گرانقیمت توصیف کرد و گفت : با درخواست متعدد صیادان مبنی بر افزایش هزینه سوخت در اوایل دوره چهارم مواجه شدیم که با پشتیبانی فرماندار و معاونت محترم فرمانداری توانستیم این افزایش هزینه را لغو و  بنزین برای صیادان به 1000تومان  در هر لیتر برسانیم .

بازماندگان ضمن اشاره به جایگاه تحویل سوخت برای صیادان بیان داشت :  تا قبل از ورود کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی به این مسئله ، صیادان سوخت مورد نیاز خود را از جایگاه رمچاه دریافت می کردند که همین امر موجب متحمل شدن برخی هزینه های اضافی برای صیادان می شد ، اما با پیگیری ها مستمر و همکاری شرکت نفت و جایگاهداران از این پس صیادان علاوه بر جایگاه رمچاه می توانند از جایگاه قشم نیز بنزین مصرفی خود را تامین کنند .

رئیس کمیسیون حمل و نقل و شیلات شورای اسلامی شهر قشم با بیان زمان تحویل بنزین برای صیادان با نرخ جدید گفت : بنزین با نرخ 1000 تومان در هر لیتر از اول دی ماه سال جاری در اختیار صیادان قرار گرفته است . وی افزود : با همکاری تعاونی صیادان مبنی بر توزیع بنزین ، صیادان فعالی که از تعاونی معرفی شده اند می توانند از این خدمات بهره مند شوند .

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*