قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / پیگیری دغدغه جزیره نشینان از مسئولین و همچنین کمک یک میلیارد ریالی شورای اسلامی شهر قشم برای مقابله با کرونا مهمترین مصوبات جلسه امروز

پیگیری دغدغه جزیره نشینان از مسئولین و همچنین کمک یک میلیارد ریالی شورای اسلامی شهر قشم برای مقابله با کرونا مهمترین مصوبات جلسه امروز

جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر قشم با حضور اکثریت اعضاء این شورا و سرپرست شهرداری این شهر، پیرامون  موضوع بیماری کرونا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم دکتر اسلامی نائب رئیس شورا و رئیس کمیسیون بهداشت شورا، ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت فعلی با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در سطح کشور و شهرستان از تشکیل کمیته مبارزه با کرونا با محوریت سازمان منطقه آزاد ، شبکه بهداشت و درمان ، فرمانداری و شورای اسلامی شهر قشم خبر داد .

به گفته دکتر اسلامی بر اساس مصوبات این کمیته ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان سخنگوی این کمیته جهت اطلاع رسانی لازم تعیین گردیده و سازمان منطقه آزاد و شورای اسلامی شهر قشم نیز به عنوان بازوان لجستیکی و تدارکاتی این کمیته با محوریت  ارائه برنامه های آموزشی و بهداشتی توسط مرکز بهداشت مطرح شده اند .

ایشان همچنین از دستور موکد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد مبنی بر تامین ملزومات بهداشتی و پزشکی خبر داد و گفت : به دستور مهندس مومنی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم مقرر گردید این سازمان، ماسک، لباس های مخصوص و مواد شوینده و ضد عفونی کننده را در اسرع وقت تهیه و در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی قرار دهد .

وی افزود :  مرکز بهداشت شهرستان قشم نیز موظف گردید با تشکیل جلسات توجیهی و آموزشی از طریق کارشناسان مربوطه نسبت به بالا بردن سطح آگاهی مجموعه آموزشی و پرورشی و مدیران مجتمع های تجاری و تفریحی ، رستوران ها و مراکز اقامتی و حمل و نقل عمومی اقدام نموده و تمهیدات لازم بهداشتی و درمانی را در سطوح مختلف انجام دهند .

دکتر اسلامی  با بیان نظارت بر ورودی های شهر و درخواست شهروندان مبنی براعمال کنترل بهداشتی مبادی ورودی شهرستان افزود : پیرو مطالبات مردمی و رفع دغدغه قشموندان مقرر گردید شورا طی نامه ای ضرورت کنترل و یا بستن مبادی ورودی جزیره را به فرماندار و رئیس محترم شورای تامین اعلام نماید.

در  ادامه اعضای شورای اسلامی شهر قشم در راستای همکاری با سایر ارگانها و با هدف کمک به کنترل بیماری مذکور ، مبلغ یک میلیارد ریال را به این امر تخصیص و در اختیار ستاد مبارزه با کرونای شهرستان قرار دادند.

در پایان جلسه اعضاء محترم شورای شهر و سرپرست محترم شهرداری قشم ضمن تاکید بر بکارگیری تمامی ظرفیت و امکانات شهرداری این شهر در راستای رفع دغدغه مردم، برای تمامی هم میهنان عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی نمودند.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

بازدید شهردار از ایستگاه ضدعفونی خودروهای درون شهری

اقدامی متفاوت از شهرداری قشم ، برپایی ایستگاه ضدعفونی خودروی‌های درون شهری در ادامه اقدامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =