آخرین خبرها

پیام شهردار

خدای عزوجل را شاکرم که توفیق خدمت به خلق را برای این حقیر نصیب گردانید ، خلقی که در پاسداری از خطه ی نیلگون خلیج همیشه فارس همیشه همت گمارده اند.

 

اکنون با یاری جستن از پروردگار و با یاری همه ی شهروندان و در کنار اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم امید آن دارم که در ساختن  و عمران و آبادانی قشم همت بگمارم .

 

امید آن دارم که با توکل به خداوند متعال و با مساعدت دولت مردان صادق و تلاشگر و همکاری مسئولین ایثارگر و فداکار و همکاری شورای اسلامی و مردم فهیم هر روز شاهد عمران و آبادانی بیشتر شهر قشم باشیم .

 

همان طور که استحضار دارید شهرداری موسسه ای غیردولتی،خودکفا و یک سازمان محلی بوده که به موجب قوانین مربوطه،بایستی کلیه هزینه های عمرانی و جاری خود را از طریق درآمدهای محلی تامین نماید لذا دستگیری و کمک و همیاری اهالی نجیب و دلسوز شهر قشم در پرداخت حق و حقوق قانونی شهرداری ما را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر و اجرای پروژه های عمرانی مطلوب در سطح شهر یاری خواهد نمود بدیهی است آنچه تحقق خواسته شهروندان و پاسخگویی به سطح انتظارات مردم میسر نمیگردد مگر با مشارکت همه شهروندان .

 

به هر حال صبر و حوصله و همت شهروندان،تلاش ایثارگرانه زحمت کشان شهرداری و روحیه مشارکت جویی اهالی دست بر دست هم داده و عنایت حق تعالی که مزید بر همه علت هاست موجب اجرای موفق آمیز بخشی از پروژه های مورد نیاز شهر و در نهایت توسعه و عمران و آبادانی شهرمان میگردد.البته توجه و عنایات دولت کریمه جمهوری اسلامی در مساعدت های مالی به پروژه های عمرانی را نباید فراموش کرد

 

انجام و اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز شهر ، زیباسازی و بهبود فضاهای شهری و بهبود خدمات شهری به رفع کمبودها و برآورده ساختن نیازمندی های اساسی و فراهم نمودن بسترهای لازم توسعه و ترقی برای شهر خواهد بود . امید است با یاری جستن از فضل الهی و مشارکت ارکان مردمی و دولتی بتوانیم در رشد و ترقی قشم همت گماریم .

 

 

یک نظر

  1. داریوش حسینی طلاوری

    با سلام و تحیات خدمت شهردار محترم قشم جناب آقای مهندس محمد مسطوری قشمی
    عرض تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های بی دریغ حضرتعالی و کلیه پرسنل خدوم آن شهرداری دارم که با وجود وضعیت آب و هوایی منطقه و وجود محدودیت و امکانات مالی و غیره … در راستای زیبا سازی و مدیریت امور شهری خوش درخشیده اید .
    در چندین بازدیدی که از شهر قشم بعمل آوردم ؛ زحمات آن شهرداری واضح و مبرهن بود که جای تقدیر و تشکر دارد اما مبادی ورود و خروج جزیره قشم به ویژه نقل و انتقال با لندی گراف و وضعیت بعضا اسف بار آن و دلخوری مسافران و خانواده های محترم اندکی از لذت و زیبایی های سفر به قشم را کدر می نماید .
    با توجه به روحیه هم افزاییی و هم گرایی که مطمعن هستم در سازمان های شهر قشم و همچنین استان هرمزگان وجود دارد ؛ لطفا اهتمام بیشتری در خصوص رفت – شد برای گردشگران هم وطن و به ویژه گردشگر خارجی هموار تر نموده و فقط و فقط به فکر زیبا سازی شهر نبوده و انشاءالله شاهد احداث پل و افتتاح آن باشیم که گرایش بیشتری برای سفر به جزیره قشم در گردشگران بوجود آید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + = 3