آخرین خبرها

پیام شهردار قشم به مناسبت هفته بسیج

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده اند.

رحمت و برکات خداوند بزرگ بر بسیج مستضعفان که بحق پشتوانه انقلاب اسلامی هستند ، تا زمانی که تفکر بسیجی بر کشور حاکم است و عزم اراده پولادین بسیجیان سرافراز در کنار ملت و رهبری آگاه و اندیشمند وجود دارد آسیبی به نظام فراهم آمده از الله اکبرهای مردم و خون های مطهر شهدا نخواهد رسید .

تاریخ پرحماسه انقلاب اسلامی سرشار از صحنه‌های سرنوشت سازی است که نقش کارآمد و تاثیر گذار بسیج و اخلاص و فداکاریهای بسیجیان دریادل همچون نگینی درخشان بر تارک آن می‌درخشد و این نهاد ارزشمند انقلابی از بدو تاسیس تاکنون توانسته است با بهره‌گیری از شریف‌ترین و متعهدترین نیروها در صحنه‌های مختلف از هشت سال دفاع مقدس تا حضور در عرصه آبادانی ایران اسلامی و مقابله با هجمه‌های شوم فرهنگی و عقیدتی، نقشی بسیار حساس، مهم و اساسی را ایفا نماید.

امروز بسیجیان عزیز با توانمندی در عرصه های سازندگی ، فرهنگی و اجتماعی کارآمدی دین را در اداره جامعه به اثبات رسانیدند تا به همگان ثابت کنند که “بسیج مدرسه عشق است.”
اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک از جمع شما عزیزان ، هفته بسیج را به فرماندهی کل قوا ، رهبری فرزانه انقلاب (مدالظه العالی) و ملت بسیجی و بزرگ ایران صمیمانه تبریک می گویم .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 − = یک