آخرین خبرها

پیام تبریک شهردار قشم به مناسبت دهه فجر

این روزها ، روزهای ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امت ، آن رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست؛ و این که چه بودیم و چه می کردیم و چه می خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می کنیم. کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است. اتفاقی که باعث سر بلندی ملت شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از ارزش رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تآثیر خود قرار داده و ملت های آزادی خواه از این انقلاب بی نظیر الهام می گیرند .

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز سی و ششمین بهار انقلاب را به همه شهروندان فهیم قشم تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

                                                                                 ابراهیم رستم گورانی

                                                                                  شهردار قشم

                                                                                   ۱۲/۱۲/۱۳۹۳

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× نُه = 54