آخرین خبرها

پایان مشکلات شهروندان عید شهرداری است

گفتگوی رستم گورانی به همراه نماینده منتخب مردم شهر قشم با امام جمعه شهرستان ، پیرامون مشکلات شهروندان به مناسبت عید سعید قربان .

به گزارش واحد خبرروابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی در این دیدار گفت : از دغدغه های اصلی شهرداری قشم کم کردن معضلات و کاهش مشکلات شهری است  .

وی گفت : شهرداری تمامی تلاش خود را بکار بسته تا رضایت شهروندان را بدست بیاورد و در واقع زمانی برای مجموعه شهرداری عید است که بتوانیم باری را از روی دوش مردم برداریم و موجبات رضایت و آرامش  شهروندان را فراهم آوریم .

امام جمعه شهرستان ضمن خرسندی از دیدگاهی که شهردار قشم نسبت به خدمت کردن و خدمات رسانی به شهروندان دارد گفت : نمومه بارز مدیریت جهادی یعنی همین که مسئولین پیگیر رفع مشکلات مردم باشند و کار شهردار قشم نیز ستودنی است .

وی در ادامه سخنان خود گفت : مردم از شهردار انتظار کار دارند و بیلان کاری شهردار در خدماتی که برای شهر انجام داده است می دانند و این خواسته ، کار را برای شهردار دشوار می کند .

جوکار امام جمعه شهرستان گفت : باید در کارها از مردم کمک گرفت با آن ها مشورت کرد و از آن ها برای انجام امور راهنمایی خواست شهردار قشم باید با حضور درمساجد و حضور در بین مردم در محله های قشم از نزدیک با مشکلات و معظلات قشم آشنا و سپس برای رفع آن ها تلاش کند.

ایشان در ادامه سخنانشان گفتند : همانگونه که مردم از شهردار می خواهند بیشتر در کارهای خدماتی مداخله کند ، از شورا اسلامی شهر که منتخبین همین مردم هم هستند می خواهند حمایتهای خودشان را از شهردار بیشتر کنند .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + شش =