آخرین خبرها
پارک محله ای ایثار به همت شهرداری قشم تجهیز می شود

پارک محله ای ایثار به همت شهرداری قشم تجهیز می شود

در آستانه سال جدید ، تجهیز دومین پارک محله ای برای رفاه اهالی محلات صاحب الزمان (عج) و فینی ها در حال انجام است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی در بازدید از روند آماده سازی و تجهیز پارک محله ای ایثار اظهار داشت : به زودی اهالی محلات صاحب الزمان(عج)و فینی ها شاهد به بهره برداری رسیدن این پارک خواهند بود.

وی افزود : نصب وسایل بازی جذاب از جنس پلی اتیلن برای تفریح کودکان از جمله شاخصه های اصلی این شهرداری برای تجهیز این پارک درون محله ای می باشد.

شهردار قشم بیان کرد: ورزش را می توان بخشی از زندگی سالم دانست و با در نظر گرفتن این معیار زمینه استفاده ساکنان محله ، از تجهیزات ورزشی جهت ورزشهای سبک فراهم شده است.

رستم گورانی با اشاره به اهمیت دادن فعالیت های فرهنگی در محلات گفت : با نصب جایگاه در گوشه ای از این پارک و حمایت هایی که شهرداری قشم از گروه های هنری ازجمله گروه های نمایش سطح شهر انجام می دهد انتظار می رود که بتوانیم این پارک را جهت اجرای انواع نمایش ها آماده نماییم.

ایشان سامان دادن به پارکهای سطح شهر در استانه سال جدید را یکی از اهداف این شهرداری عنوان کردند و گفت : تجهیز پارکهای محله ای علاوه بر استفاده ساکنان محلات می تواند زمینه ورود گردشگران به این محلات و گذران اوقات فراغت آنها در این فضاها فراهم شود. وی تصریح کرد : جهت توسعه اینگونه فضاها در محلات شهر قشم همکاری و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی لازم است.

شهردار قشم گفت : برای تجهیز این پارک مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال پیش بینی شده است .

IMG_1648 IMG_1649 IMG_1655 IMG_1657 IMG_1667

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*