آخرین خبرها
یک شهروند …

یک شهروند …

1- در سلام کردن به عنوان یک ارزش مهم دینی و فرهنگی پیشی گرفته و آن را به عنوان نشانه وقار و فروتنی ارج نهیم.

۲ به حقوق دیگران به عنوان بخشی از جامعه شهری احترام بگذاریم و همواره خود را به جای دیگران قرار داده و آنچه را برای خود میخواهیم برای دیگران نیز بخواهیم.

۳ از اموال عمومی مانند اتوبوس های شهری ،سطل های زباله و،  وسایل تفریحی در بوستان ها و به عنوان سرمایه های شهروندان در حال و آینده نگهداری کنیم.

۴ در صورت امکان با کاشت یک نهال و یا گل به توسعه و بهبود فضای شهر خود کمک نموده و به سرسبزی بیش از پیش شهر قشم بیافزاییم و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تخریب از فضای سبز به عمل آوریم.

۵ در حفظ پاکیزگی شهر خود کوشا باشیم و با نریختن زباله در پارکها و معابر عمومی آن را آلوده ننماییم.

۶ -به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته و از امکاناتی مثل خطوط عابر پیاده به عنوان ابزارهای تامین کننده امنیت استفاده بهینه نماییم.

۷ -در جهت کاهش ترافیک شهر از وسایل نقلیه عمومی استفاده نماییم و تنها در محل ایستگاه های تعیین شده سوار وسایل نقلیه عمومی شویم.

۸ -با تکیه بر توانمندی های خود تمامی تلاش و کوششمان را در ایجاد شادابی و نشاط در شهر خود بکار بگیریم و امید به آینده را سرلوحه خویش قرار دهیم.

۹ -با تکریم و احترام به بزرگترها در جامعه ،الگویی برای آیندگان و فرزندان خود باشیم و همواره تجربیات آن ها را پاس داریم.

۱۰ -به عنوان شهروند موثر و با مشارکت با دیگر شهروندان در تمامی عرصه ها ی مختلف نقشی پررنگ توام با مسئولیت پذیری را ایفا نماییم.

۱۱- به عنوان یک شهروند مسئول ،مطالب فوق را به خانواده و دیگر اعضا جامعه نشر و انتقال داده و به تمامی مفاد آن به صورت عملی پایبند می باشیم.

 

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه − 1 =