آخرین خبرها
همياران و فعالين فرهنگي ، پل مستحكم ارتباط با شهروندان هستند

همياران و فعالين فرهنگي ، پل مستحكم ارتباط با شهروندان هستند

رستم گوراني در ديدار جداگانه با فعالين فرهنگي و همياران شهرداري بر ضرورت رفع مشكلات شهري از طريق آموزش هاي شهروندي تاكيد كرد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري قشم رستم گوراني طي اين ديدارها بر ضرورت ارتباط با شهروندان و گسترش آموزشهاي شهروندي از اين راهها تاكيد شد .

وي گفت : فعاليت هاي شهرداري فقط درعمليات هاي عمراني شهر خلاصه نمي شود بلكه در بخش هاي فرهنگي نيز بايد برنامه هايي انجام گيرد و اين كار مستلزم همكاري همه جانبه همياران و فعالين فرهنگي مي باشد .

رستم گوراني در زمينه همكاري شهرداري با تشكلهاي  مردمي گفت : اعتماد تشكل هاي مردمي به شهرداري بسيار خوب است و بايد از اين اعتماد در راستاي حل مشكلات مردم استفاده كرد .

شهردار قشم با اشاره به فوايد پيشگيري در همه زمينه ها بر گسترش آموزش هاي لازم به شهروندان از طريق همياران و فعالين فرهنگي شهر تاكيد كرد و گفت : در واقع ما اين نوع تشكل ها را نمايندگان فعال از سوي مردم دانسته و فعاليتهاي آموزشي اي كه از جانب اين قشر اتخاذ مي شود راهگشاي رفع معضلات شهري مي دانيم .

وي در ادامه گفت : ما حمايت هاي همه جانبه خود و مجموعه شهرداري از اين نوع تشكلها را اعلام مي كنيم و حاضريم در زمينه گسترش فعاليت هاي فرهنگي و آموزش شهروندي همكاري نزديكي داشته باشيم .

شهردار قشم گفت : اين امر مستلزم تهيه برنامه ها و مراحل اجرايي از طرف اين تشكلها است كه بتوانيم در اين زمينه به صورت فعاليت هاي محله اي زمينه انواع آموزشها را فراهم نمائيم از آنجا كه مسايل و مشكلات مربوط به محلات متنوع مي باشد ، برنامه ريزي و الويت بندي آموزش ها در اين تشكل ها مي تواند متفاوت باشد .

رستم گوراني در پايان گفت : اميد است همه تشكل ها بتوانند با انواع برنامه ريزي ها در زمينه هاي فرهنگي ، اجتماعي ، اقتصادي ، و ساير زمينه ها فعاليتي در راستاي پيشبرد اهداف توسعه كشور به موفقيت برسند و مجموعه شهرداري از اين برنامه ها در راستاي رسيدن به توسعه پايدار شهري با تاكيد بر محلات شهر استقبال و حمايت مي نمايد .

IMG_6422 IMG_5833  IMG_5826

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*