آخرین خبرها
همیاران و فعالین فرهنگی ، پل مستحکم ارتباط با شهروندان هستند

همیاران و فعالین فرهنگی ، پل مستحکم ارتباط با شهروندان هستند

رستم گورانی در دیدار جداگانه با فعالین فرهنگی و همیاران شهرداری بر ضرورت رفع مشکلات شهری از طریق آموزش های شهروندی تاکید کرد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی طی این دیدارها بر ضرورت ارتباط با شهروندان و گسترش آموزشهای شهروندی از این راهها تاکید شد .

وی گفت : فعالیت های شهرداری فقط درعملیات های عمرانی شهر خلاصه نمی شود بلکه در بخش های فرهنگی نیز باید برنامه هایی انجام گیرد و این کار مستلزم همکاری همه جانبه همیاران و فعالین فرهنگی می باشد .

رستم گورانی در زمینه همکاری شهرداری با تشکلهای  مردمی گفت : اعتماد تشکل های مردمی به شهرداری بسیار خوب است و باید از این اعتماد در راستای حل مشکلات مردم استفاده کرد .

شهردار قشم با اشاره به فواید پیشگیری در همه زمینه ها بر گسترش آموزش های لازم به شهروندان از طریق همیاران و فعالین فرهنگی شهر تاکید کرد و گفت : در واقع ما این نوع تشکل ها را نمایندگان فعال از سوی مردم دانسته و فعالیتهای آموزشی ای که از جانب این قشر اتخاذ می شود راهگشای رفع معضلات شهری می دانیم .

وی در ادامه گفت : ما حمایت های همه جانبه خود و مجموعه شهرداری از این نوع تشکلها را اعلام می کنیم و حاضریم در زمینه گسترش فعالیت های فرهنگی و آموزش شهروندی همکاری نزدیکی داشته باشیم .

شهردار قشم گفت : این امر مستلزم تهیه برنامه ها و مراحل اجرایی از طرف این تشکلها است که بتوانیم در این زمینه به صورت فعالیت های محله ای زمینه انواع آموزشها را فراهم نمائیم از آنجا که مسایل و مشکلات مربوط به محلات متنوع می باشد ، برنامه ریزی و الویت بندی آموزش ها در این تشکل ها می تواند متفاوت باشد .

رستم گورانی در پایان گفت : امید است همه تشکل ها بتوانند با انواع برنامه ریزی ها در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، و سایر زمینه ها فعالیتی در راستای پیشبرد اهداف توسعه کشور به موفقیت برسند و مجموعه شهرداری از این برنامه ها در راستای رسیدن به توسعه پایدار شهری با تاکید بر محلات شهر استقبال و حمایت می نماید .

IMG_6422 IMG_5833  IMG_5826

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 6 = بیست چهار