آخرین خبرها
هفتمین شهردار محله قشم انتخاب شد

هفتمین شهردار محله قشم انتخاب شد

طی مراسمی شورایاران و شهردار محله صحرای سینا در حضور شهردار و رئیس شورای شهرستان قشم به آراء اهالی محله انتخاب شدند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم در ابتدای جلسه مهندس شریفی به نمایندگی از شواری اسلامی شهر قشم مطالبی را پیرامون حل مشکلات شهری به دست شهردار عنوان کردند .

شریفی گفت :شورای اسلامی شهر قشم در دوره چهارم مصمم است در بافت قدیم اقداماتی را انجام دهد به همین منظور شهرداری را انتخاب کردیم که دارای علم و تجربه کافی در این زمینه می باشد. وی در ادامه افزود : شهردار قشم با طرح ایده های جدید به عنوان بازوی پر توان شورای شهر قشم انتخاب شده است ، ایشان تا بحال از هفت محله شهر بازدید به عمل آورده و پس از رصد و بررسی مشکلات در هر محله ، جهت رفع آن تلاشهای بسیارمفیدی  را انجام داده اند .

در ادامه رستم گورانی شهردار قشم نیز ضمن تقدیر از حضور اهالی محله صحرای سینا در بازدید میدانی هفته قبل به همراه مسئولین اجرایی شهرستان گفت : بازدهی بازدیدهای محلات به دست مسئولین اجرای شهر زمانی حاصل خواهد شد که در رفع و حل مشکلات و معضلات محلات با کمک و مشارکت اهالی بتوانیم بر این مشکلات فایق آییم .

 ایشان بر  پیگیری و انجام مصوبات در بازدید میدانی این محله تاکید کرد و گفت : دو پروژه عمرانی در این محله بر حسب نیاز مصوب شده که بالای ۸۰ درصد از پروژه اول که ترمیم وتجهیز پارک دوحه بوده صورت گرفته و به امید خدا دهه فجر شاهد افتتاح رسمی آن خواهیم بود .

رستم گورانی پیرامون پروژه ساخت سالن چند منظوره گفت : تمامی مقدمات ساخت سالن چند منظوره در این محله که جزء اولویت های شهرداری محسوب می گردد صورت گرفته و در حال حاضر این پروژه در مرحله تعیین پیمانکار می باشد .

شهردار قشم در خصوص همکاری ساکنان محلات گفت :  در بحث نگهداری و حراست از خدماتی که شهرداری و یا ارگانهای دیگر در خصوص تجهیز پارکها انجام می دهند در بحث حفاظت و نگهداری این خود شهروندان باید مشارکت مستقیمی داشته باشند .

رستم گورانی در پایان سخنان خود از نقش شورایاران و شهردار محله در انجام امورات محله گفت : مشکلات مردم را از طریق خود مردم می توان سریعتر پیگیری کرد و از این پس شورایاران و شهردار محله بعنوان نماینده اهالی در هر محله مسئول پیگیری  و رفع مشکلات و معضلات می باشند .امید است با مشارکت و توان بالای ساکنان محلهبتوانیم در پیشبرد اهداف توسعه محله گامهای اساسی برداریم .

در ادامه این جلسه اهالی محله صحرای سینا با آراء خود آقایان احمد ناصری ، علی ایماندوست ، خالد اسلامی ، احمد جداوی ، عبدالمجید مقیمی و آقای جلال مبارک زاده را بعنوان شورایاران محله انتخاب کردند .

جلال مبارک زاده نیز با شش رای موافق بعنوان شهردار محله صحرای سینا انتخاب گردید .

IMG_6188 IMG_6185 IMG_6163 IMG_6174 IMG_6169 IMG_6166 IMG_6172

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت + = 11