آخرین خبرها

نمایشگاه دهه فجر شهرداری قشم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری قشم در دومین روز از دهه فجر  نمایشگاه فجر شهرداری قشم با حضور مسئولین  شهرستان  افتتاح گردید.

  شهردار قشم ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و خیر مقدم میهمانان در این افتتاحیه گفت : این نمایشگاه   در بخشهای  کتاب  و نقاشی کودکان با موضوع شهر پاک  برپا شده است.

شهردار قشم افزود :   در این نمایشگاه تعداد ۵۰۰۰ جلد کتاب از ناشران سرشناس کشوری و با موضوعات و عناوین مختلف و جذاب در رده های سنی کودکان تا بزرگسال ارائه گردیده است .

وی همچنین در مورد برگزاری جشنواره نقاشی اظهار داشت : کودکان و نونهالان را می توان به عنوان معلمین در امر نظافت و پاکیزگی قلمداد کرد به همین منظور با برگزاری جشنواره نقاشی خواستیم افکار صادقانه بچه ها را در مورد شهر پاک به قلم خود آنها بر روی کاغذ بیاوریم و به معرض نمایش همگان قرار دهیم .

ذاکری همچنین در مورد اکران چهارمین دوره جشنواره فیلم مردمی عمار بیان داشت :  همه روزه از ساعت ۱۹ شب در این مکان اکران فیلمهای چهارمین دوره جشنواره فیلم مردمی عمار  انجام می شود که از تمامی شهروندان عزیز دعوت می نماییم تا به دیدن این فیلمها جذاب بیایند.

بخش دیگری که در این نمایشگاه برگزار می گردد برگزاری جشنواره طنز موضوعی می باشد و هدف شهرداری قشم بررسی معضلات اجتماعی و بیان آن با زبان هنر است .

ذاکری گفت : این جشنواره که با شرکت ۵ گروه هنری سطح شهر برگزار می گردد  از روز ۱۵ بهمن ماه بر روی صحنه می روند و ۱۶ بهمن به کار خود پایان خواهندداد .

در پایان  شهردار قشم ادامه داد : این نمایشگاه تا پایان دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت و در روز ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۲ در همین مکان قرار است جشن باشکوهی برقرار گردد و با اهداء جوایز نفیس از برترینهای  این جشنواره تقدیر بعمل آید .

لازم به ذکر است ساعات کار این نمایشگاه همه روزه تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۲ از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ و بعد ازظهرها از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۱/۳۰ می باشد.مکان : میدان امام خمینی (ره) جنب شهرداری نمایشگاه دهه فجر

esapor 569 esapor 572 esapor 575 esapor 577 esapor 580 esapor 579 esapor 583 esapor 587 esapor 619

esapor 601

 

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − = 7