آخرین خبرها

نمايشگاه دهه فجر شهرداري قشم افتتاح شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي شهرداري قشم در دومين روز از دهه فجر  نمايشگاه فجر شهرداري قشم با حضور مسئولين  شهرستان  افتتاح گرديد.

  شهردار قشم ضمن گرامي داشت دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي و خير مقدم ميهمانان در اين افتتاحيه گفت : اين نمايشگاه   در بخشهاي  كتاب  و نقاشي كودكان با موضوع شهر پاك  برپا شده است.

شهردار قشم افزود :   در اين نمايشگاه تعداد 5000 جلد كتاب از ناشران سرشناس كشوري و با موضوعات و عناوين مختلف و جذاب در رده هاي سني كودكان تا بزرگسال ارائه گرديده است .

وي همچنين در مورد برگزاري جشنواره نقاشي اظهار داشت : كودكان و نونهالان را مي توان به عنوان معلمين در امر نظافت و پاكيزگي قلمداد كرد به همين منظور با برگزاري جشنواره نقاشي خواستيم افكار صادقانه بچه ها را در مورد شهر پاك به قلم خود آنها بر روي كاغذ بياوريم و به معرض نمايش همگان قرار دهيم .

ذاكري همچنين در مورد اكران چهارمين دوره جشنواره فيلم مردمي عمار بيان داشت :  همه روزه از ساعت 19 شب در اين مكان اكران فيلمهاي چهارمين دوره جشنواره فيلم مردمي عمار  انجام مي شود كه از تمامي شهروندان عزيز دعوت مي نماييم تا به ديدن اين فيلمها جذاب بيايند.

بخش ديگري كه در اين نمايشگاه برگزار مي گردد برگزاري جشنواره طنز موضوعي مي باشد و هدف شهرداري قشم بررسي معضلات اجتماعي و بيان آن با زبان هنر است .

ذاكري گفت : اين جشنواره كه با شركت 5 گروه هنري سطح شهر برگزار مي گردد  از روز 15 بهمن ماه بر روي صحنه مي روند و 16 بهمن به كار خود پايان خواهندداد .

در پايان  شهردار قشم ادامه داد : اين نمايشگاه تا پايان دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي ادامه خواهد داشت و در روز 22 بهمن ماه 1392 در همين مكان قرار است جشن باشكوهي برقرار گردد و با اهداء جوايز نفيس از برترينهاي  اين جشنواره تقدير بعمل آيد .

لازم به ذكر است ساعات كار اين نمايشگاه همه روزه تا 22 بهمن ماه 1392 از ساعت 9 صبح تا 15 و بعد ازظهرها از ساعت 17 تا ساعت 21/30 مي باشد.مكان : ميدان امام خميني (ره) جنب شهرداري نمايشگاه دهه فجر

esapor 569 esapor 572 esapor 575 esapor 577 esapor 580 esapor 579 esapor 583 esapor 587 esapor 619

esapor 601

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*