آخرین خبرها
مهندس محمدی : شهر قشم آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

مهندس محمدی : شهر قشم آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

مهندس محمدی : شهر قشم آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

مدیریت شهری شهرداری قشم از آماده سازی خدمات رسانی به میهمانان در آستانه سال جدید خبر داد .

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم مهندس محمد محمدی مدیریت شهری شهرداری قشم  گفت : تفاوت شهر قشم با دیگر شهرها در ایام نوروز به مقصد بودن آن می باشد . وی افزود شهر قشم با وجود پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری هر ساله میزبان بسیاری از هموطنان عزیز می باشد .

مدیریت شهری با اشاره به وظایف شهری این شهرداری به میهمانان نوروزی گفت :  با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت واحدهای مختلفی در جهت آماده سازی شهر در حال انجام می باشد . ایشان در ادامه گفت : باهمکاری روابط عمومی شهرداری چاپ نقشه شهر ، بروشور راهنمایی و انتظامی ، چاپ بنر های تبریک و سایر مواردی که از قبل باید تدارکات آن انجام گردد صورت پذیرفته است .

محمدی  مدیریت شهری اظهارکرد : ۲۲ پارک محله ای با امکانات اولیه رفاهی توسط شهرداری و ۲ کمپ تفریحی توسط سازمان منطقه آزاد برای مسافرین نوروزی در نظر گرفته شده است که مسافران میتوانند از فضای این پارکها استفاده کنند . وی گفت : ۲ سالن ورزشی سر پوشیده نیز در مواقع بحران ، آماده خدمات دهی به میهمانان عزیز می باشد .

محمدی آماده سازی واسکان چشمه های سرویس بهداشتی را از دیگر اقدامات شهرداری عنوان کرد و گفت : در چندین نقطه از شهر ۳۲ چشمه سرویس بهداشتی سیار و ثابت جهت رفاه حال مسافرین عزیز آماده نموده ایم .

مدیریت شهری شهرداری قشم از ایجاد پارکینگ موقت طی ایام نوروزی خبر داد و گفت : در حال حاضر پنج پارکینگ ثابت در شهر و حاشیه شهر وجود دارد اما برای تضمین خدمات در این امر نیز سه پارکینگ موقت ایجاد خواهد شد .

وی تاکید کرد : نیروهای مدیریت شهری شهرداری در ایام نوروز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به شهروندان و مسافران و میهمانان نوروزی هستند. وی افزود : به منظور رویت کاستی ها از نزدیک و حل مشکلات سطح شهر طی ایام نوروز ، اکیپ گشت ویژه نوروزی را برپا کرده تا بیشتر بتوانیم به میهمانان نوروزی خدمات رسانی انجام پذیرد .

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− هشت = 1