آخرین خبرها
مناقصه ای با نگاه به آینده اقتصادی و رفاهی در قشم

مناقصه ای با نگاه به آینده اقتصادی و رفاهی در قشم

رحیمی هلری سرپرست شهرداری قشم عنوان کرد ، این مناقصه با اعتبار داخلی شهرداری انجام می شود و هدفی جز جلب توجه گردشگران و رفاه شهروندان ندارد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ،  تمامی خیابانهای قشم لکه گیری فنی و در بعضی مکانها روکش آسفالت انجام خواهد شد .

 رحیمی هلری سرپرست شهرداری قشم افزود :  شهرداری قشم در نظر دارد عملیات اجرایی پروژه مشتمل بر لکه گیری و روکش آسفالت خیابانهای سطح شهر قشم تقریباَ به مساحت ۱۷۰۰۰ متر مربع و ار طریق برگزاری مناقصه به پیمانکار واجدالشرایط واگذار نماید .

وی در خصوص  پیمانکاران واجد شرایط نیز گفت : سعی ما بر این است تا از پیمانکارانی که حداقل دارای رتبه ۵ راه می باشند در این مناقصه  دعوت بعمل آید .

ایشان همچنین زمان برگزاری این مناقصه را یادآور شد و گفت : پیمانکاران واجد شرایط می توانند برای دریافت اسناد مناقصه از روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۰۱ لغایت شنبه مورخه ۱۳۹۳/۰۶/۰۸ به واحد حقوقی و امور قراردادها شهرداری مراجعه نمایند .

رحیمی هلری در مورد مهلت تحویل اسناد مناقصه گفتند :  مهلت تحویل اسناد این مناقصه به دبیرخانه شهرداری قشم تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه ۰۱۳۹۳/۰۶/۱۱ می باشد و به پیشنهادی که پس از انقضای مدت مقرر در آگهی واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد .

 رحیمی هلری سرپرست شهرداری قشم در خصوص جلسه کمیسیون افتتاح پاکت مناقصه گفت : جلسه کمیسیون افتتاح پاکت های مناقصه روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ برگزار خواهد شد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار × = 4