آخرین خبرها
مسطوری : گسترش فضای سبز ، گامی موثر در شاداب سازی روحیه شهروندان است

مسطوری : گسترش فضای سبز ، گامی موثر در شاداب سازی روحیه شهروندان است

مسطوری : گسترش فضای سبز ، گامی موثر در شاداب سازی روحیه شهروندان است

پس از کذشت دو ماه از وعده شهردار قشم مبنی بر گسترش فضای سبز در محلات شهر ، این اقدام عملی گردید .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم محمد مسطوری در این رابطه گفت : گسترش فضای سبز خصوصا در محلات بافت قدیم شهر از جمله سیاستها و اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم می باشد . وی گفت :  سبز کردن فضای شهر برای آرامش و شادابی شهروندان و کمک به محیط زیست بوده و با جدیت این امر را پیگیری و اجرایی می کنیم.

مسطوری با اشاره به اجرای مراحل قبل کاشت نهال در ادوار گذشته شهرداری قشم گفت : شهرداری قشم بخوبی توانسته است در این امر چه در دوره های گذشته و چه در زمان حال ، نسبت به افزایش فضای سبز و احداث فضاهای تفریحی در شهر این عمل را راهبری و هدایت کند .

وی گفت : در فاز اول کاشت نهال ها که با مساعدت سازمان منطقه آزاد قشم صورت پذیرفت ، طی مدت زمان یک هفته ای اقدام به کاشت نهال ها در سطح پارکهای محله ای و در سه فاز بعدی نسبت به ارائه کشت نهالها در معابر شهری و محلات قدیمی اقدام خواهد شد .

محمد محمدی مسئول خدمات شهری شهرداری قشم نیز عنوان کردند : روزانه حدوداً 20 هزار لیتر آب صرف آبیاری فضای سبز سطح شهر می شود و انتظار داریم که اهالی محلات همچون سالهای گذشته در نگهداری از این امر شهرداری را یاری کنند .

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*