آخرین خبرها
مسطوری : کاهش بار ترافیک شهری از ضروریات قشم است

مسطوری : کاهش بار ترافیک شهری از ضروریات قشم است

مسطوری : کاهش بار ترافیک شهری از ضروریات قشم است

اتصال خیابان بسیج به بزرگراه خلیج فارس هم اکنون توسط شهرداری قشم در حال اجرا است .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم محمد مسطوری گفت : با بهره برداری از این طرح ، شاهد کاهش ترافیک در خیابانهای اطراف خواهیم بود . وی با بیان این مطلب افزود : طرح اتصال خیابان بسیج به بزرگراه خلیج فارس از ماه قبل شروع شده و انتظار می رود پس از تملک تنها منزل مسکونی واقع در طرح تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد .

شهردار قشم ضمن یاد آوری تاکید اعضای شورای اسلامی شهر قشم مبنی بر رفاه شهروندان گفت : رسالت و اهداف شهرداری قشم غیر از این نبوده و با بهره برداری از این طرح دسترسی محلی شهروندان نیز آسان می گردد .

مسطوری گفت : بودجه این طرح از محل در آمدهای شهرداری ها تأمین شده که پیش بینی می شود این طرح با انضمام تملک ملک واقع در مسیر بالغ بر بیست و پنج میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت .

شهردار قشم ابراز امیدواری کردند که با احداث اتصال خیابان بسیج به بزرگراه خلیج فارس بتوانیم در جهت کاهش  ترافیک گام برداشته وموجبات رضایتمندی شهروندان را نیز فراهم کنیم. وی در پایان گفت : طرح ادامه مسیر خیابان رسالت شرقی به بلوار خلیج فارس و نیز طرح اتصال خیابان امام خمینی (ره) به بلوار خلیج فارس از دیگر پروژه های مشابه است که در سال آینده تدارکات شروع آن انجام می شود .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت × = 16