آخرین خبرها
مسطوری : هفته دفاع مقدس تاریخ ماندگار ملت ایران است

مسطوری : هفته دفاع مقدس تاریخ ماندگار ملت ایران است

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم سرپرست شهرداری  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت : خیل عظیم ملت آزادیخواه و حق طلب جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه و راهبری امام راحل (ره)  و شهادت طلبی تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه حماسه هشت سال دفاع مقدس را رقم زد . ملت شریف ایران در دوران فراموش نشدنی جنگ با جهان استکبار با برخورداری از رهبری توانا و آگاه ، هوشمندانه و با انگیزه های دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز به پا خواستند و صحنه های زیبایی از وفاق و همدلی ملی را به نمایش گذاشتند که دنیای مستکبر غرب را وادار کرد در مقابل دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران سر تعظیم فرود آورد .

مسطوری گفت : هفته دفاع مقدس تجلیل از مردمانی است که با روحیه ایثار ، شجاعت و فداکاری ویادآوری تجربیات با ارزش تاریخ ملت بود و درحقیقت این هفته به جای اینکه سالگرد جنگ باشد سالگرد مقاومت دلیرمردانی بوده که از روی آگاهی ، ایمان و شهامت کار بزرگی را انجام داده اند.

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × = 18

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>