آخرین خبرها
مسطوری : قشم به فضاهای تفریحی و ورزشی نیاز مبرم دارد

مسطوری : قشم به فضاهای تفریحی و ورزشی نیاز مبرم دارد

مسطوری : قشم به فضاهای تفریحی و ورزشی نیاز مبرم دارد

با حضور مردم و مسئولین شهرستان و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ، بطور همزمان ، هفت پارک محله ای شهر قشم افتتاح شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم در حاشیه مراسم افتتاحیه پارک مادر ، مسطوری قشمی گفت : مجموعه شهرداری قشم با توجه به اولیت های و نیاز شهر قشم جهت شاداب سازی محلات طی اقدامی از کوچکترین فضاهای بالقوه محله ای که در گذشته بعنوان دپوی زباله ها مورد استفاده قرار می گرفت و بعضا نیز نارضایتی شهروندان را در پی داشت ، به فضاهایی شاد ، چون پارک محله ای و فضا های تفریحی برای استفاده عموم به بهره برداری رساند .

شهردار قشم با اشاره به نبود محدودیت این شهرداری جهت احداث پارک های محله ای گفت : قشم به فضاهای تفریحی و ورزشی نیاز مبرم دارد و این شهرداری آمادگی کامل خود را مبنی بر اجرای ارائه طرح های تفریحی از سوی شهروندان با فضاهای پیشنهادی در سطح محلات ، اعلام می کند .

مسطوری ضمن یاد آوری همزمانی افتتاح پارک ها در سایر محلات گفت : پارک مادر به نمایندگی پارک های پاگز ، بی بی صوغیه ، توحید وصال و شقایق به بهره برداری می رسد . وی افزود : پارک های دیگر نیز که هم اکنون در حال ساخت می باشد بزودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

پورمولوی ریاست شورای اسلامی شهر قشم نیز در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از شهردار گفت : آماده سازی مکانهای عام المنفعه از ضروریات قشم است و استمرار در احداث آن ضروری است .

  IMG_1572 IMG_1590 IMG_1595 IMG_1599

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*