آخرین خبرها
مسطوری : عملیات آسفالت محله فینی ها پایان یافت .

مسطوری : عملیات آسفالت محله فینی ها پایان یافت .

شهردار قشم از اتمام عملیات آسفالت  ، نوسازی و بهسازی محله فینی ها خبرداد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری قشم محمد مسطوری قشمی گفت : کیفیت معابر محلات یکی از عوامل موثر بر کیفیت زندگی شهروندان و هم چنین یکی از شاخصهای رضایت از عملکرد شهرداری محسوب می شود. وی تصریح کرد : طی سالهای اخیر مشکلات مربوط به آسفالت معابر محلات از جمله مسائلی بوده است که شهرداری با آن دست به گریبان بوده است . مسطوری قشمی  افزود : بر اساس برنامه ریزی انجام شده شهرداری قشم در خصوص بهسازی و زیباسازی محلات بافت قدیم ، محله فینی ها با انجام عملیات آسفالت هشت هزار متر مربعی یکی از اولین محلاتی است که در سال ۹۶ به آن پرداخت شده است .

شهردار قشم نیز ضمن تقدیر و قدردانی از اهالی محله فینی ها گفت : با همکاری صمیمانه اهالی فهیم محله فینی ها ، انجام عملیات آسفالت با روند خوبی همراه بود که مجموعه شهرداری قشم به نوبه خود از این عزیزان تقدیر و تشکر می کند . وی ادامه داد : خدمات رسانی بهینه و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویت های شهرداری است که امیدواریم در آینده نیز با همکاری و همدلی بیشتر گام های موثر و بیشتری در این راستا  برداریم .

مسطوری قشمی با اشاره به میزان اجرای عملیات آسفالت گفت : انجام عملیات زیر سازی و آسفالت در محله فینی ها حدود ۸ هزار متر مربع و هزینه ای حدود بر ۳۵۰ میلیون تومان را در بر داشته است .

شهردار قشم با اشاره به انجام عملیات آسفالت در دیگر محلات قشم پس از محله فینی ها گفت : محله سجادیه و کلگری نیز به زودی از این خدمات برخوردار خواهد شد . وی گفت : طبق براوردی که واحد فنی و مهندسی شهرداری قشم انجام داده است ، حدوداً ۱۰ هزار متر مربع از کوچه ها و معابر این محلات زیرسازی و آسفالت خواهد شد . مسطوری قشمی افزود : با توجه به عملیات زیرسازی و رفع موانع در این محله ، هزینه ای حدود ۴۵۰ میلیون تومانی در بر خواهد داشت .

در پایان شهردار قشم ضمن ابراز خرسندی از همکاری شهروندان قشمی در به ثمر رسیدن بخشی از اهداف شهرداری قشم گفت : هدف شهرداری خدمت به شهروندان و رسیدگی به مشکلات شهر است که با همکاری شهروندان توانسته ایم طی مدت حضور خود ، بخشی از آن را انجام دهیم و امیدواریم با حمایت همین شهروندان شاهد فعالیت های عمرانی بیشتری در سطح شهر باشیم .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*