آخرین خبرها
مسطوری : شهرداری قشم خواهان کاهش فقر امکانات تفریحی ورزشی در محلات است

مسطوری : شهرداری قشم خواهان کاهش فقر امکانات تفریحی ورزشی در محلات است

در دیدار شهردار قشم با فرماندهی حوزه شهری صاحب الزمان(عج) ، بر همکاری های فرهنگی ورزشی در محلات شهر قشم تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، مسطوری از ایجاد فرصت های فرهنگی ورزشی روباز در محلات بافت قدیم قشم خبر داد .شهردار قشم  گفت : نقطه ضعف های ساختاری و زیربنایی موجود در محلات بافت قدیم ، مسایل و مشکلات زیادی را در فعالیت های روزانه شهروندان ایجاد کرده است . وی گفت : فعالیت های فرهنگی مصداق کامل این مشکلات است که با انجام کارهای عمرانی تا حدودی مضاعف خواهد شد .

مسطوری گفت : اجرای برنامه های عمرانی در سطح محلات بافت قدیم ویژه نهاد شهرداری نیست و تمامی ارگانها و نهادها باید همواره با یکدیگر همکاری های لازم را داشته باشند .

شهردار قشم با اشاره به نبود بسیاری از امکانات رفاهی در محلات بافت قدیم گفت : پس از بازدیدهای نامحسوس از محلات و برجسته کردن مشکلات اهالی به این نتیجه رسیدیم که باید در زمینه عمرانی و ایجاد بستر های مناسب فرهنگی تمامی تلاشمان را انجام دهید .

وی با اشاره به نبود امکانات ورزشی در محلات بافت قدیم گفت : فقر امکانات فرهنگی ورزشی در بافت قدیم و حاشیه شهر باعث انجام مظاعف وظایف بوده و شهرداری قشم خواهان کاهش فقر این امکانات در محلات است .

ایشان همچنین بر استفاده از ظرفیت های موجود در نیروی مقاومت بسیج تاکید کرد و گفت : نیروی مقاومت بسیج بعنوان یک بازو اجرایی ظرفیت های شاخصی دارد که همواره باید از این ظرفیت های موجود استفاده نمود .

در ادامه این نشست فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج)قشم نیز بر همکاری های مستمر با شهرداری در گذشته و ادامه این همکاریها در آینده تاکید کرد . رنجبری گفت : هرجایی که نیاز بود بسیج در آن حضور پیدا کند دریغ نخواهیم کرد .

وی گفت : اشاعه کارهای فرهنگی در سطح محلات باعث میشود بسیاری از معضلات ناشی از نبود فعالیت های فرهنگی جلوگیری کند .

 

 

 

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− یک = 0