آخرین خبرها
مسطوری : بهسازی و آسفالت معابر رضایتمندی شهروندان را در پی دارد

مسطوری : بهسازی و آسفالت معابر رضایتمندی شهروندان را در پی دارد

مسطوری : بهسازی و آسفالت معابر رضایتمندی شهروندان را در پی دارد

محله های قدیم شهر قشم طبق زمانبندی در حال بهسازی و آسفالت می باشد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، مسطوری قشمی با ابراز خرسندی از روند اجرایی بهسازی و آسفالت محلات بافت قدیم شهر قشم گفت : بهسازی معابر و آسفالت کوچه ها سبب افزایش رضایتمندی شهروندان می شود . وی افزود :  بهسازی  و آسفالت معابر علاوه بر جلوه بخشیدن به محیط شهری، امنیت را برای ساکنین به همراه خواهد آورد .

شهردار قشم با اشاره به زمانبندی انجام شده در خصوص بهسازی محله های بافت قدیم قشم بیان داشت : طبق پیش بینی و زمانبندی انجام شده توسط شهرداری قشم ، محله های چاه تنگو و فینی ها در این موقع از زمان پس از انجام زیرسازی ، بهسازی و آسفالت می شود . وی اضافه کردند : البته عملیات بهسازی پیورس پیاده رو ها از چندی پیش در این محله ها آغاز شده است .

مسطوری قشمی آزاد سازی و بهسازی معابر در این محله ها را  یکی دیگر از اقدامات انجام شده توسط شهرداری دانست و گفت : این اقدام مهم در سطح محله های قدیم قشم یکی  از خدمات ارائه شده توسط شهرداری می باشد که برای بهبود عبور و مرور شهروندان صورت می پذیرد .

وی با بیان اینکه اجرای عملیات آسفالت یکی از خواسته های مهم شهروندان قشم به شمار می رود، گفت: قبلا نیز عملیات آسفات در محله های امام حسن مجتبی(ع)، صاحب الزمان(ع)، پاگز، ملاموسی ، توحید ، گلشهر ، آل کمال و سازمانی اجرا شده و امیدواریم این روند ادامه یابد.

مسطوری قشمی در پایان ضمن تاکید بر فعالیت های شهرداری در کل سطح شهر قشم بیان داشت : شهرداری قشم طبق وظایف ذاتی خود به تمامی نقاط شهر بر اساس اولویت بندی و متناسب با بودجه سالیانه ، خدمات خواهد داد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*