آخرین خبرها
مسطوری:اولین پارکینگ طبقاتی در قشم احداث میگردد

مسطوری:اولین پارکینگ طبقاتی در قشم احداث میگردد

مسطوری:اولین پارکینگ طبقاتی در قشم احداث میگردد

با حضور فرماندار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مردم و مسئولین شهرقشم ، پروژه های شهرداری قشم افتتاح گردید .

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم محمد مسطوری قشمی در آئین افتتاحیه پروژه های شهرداری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی گفت : شهرداری قشم شش پروژه شاخص را در سال ۹۵ برنامه ریزی کرده بود که به نمایندگی از آن پروژه ها ، محوطه سازی پیرامون قلعه تاریخی پرتغالیها و بتن ریزی کوچه های محله مسنی ها را افتتاح می کند . وی افزود : این پروژه به متراژ ۲۵۰۰ متر مربع سنگ فرش بتن دکوراتیو استکه این محصول مستحکم هم به لحاظ شرایط جوی و آب و هوایی با این سرزمین سازگاری دارد و هم نسبت به آسفالت کیفیت بهتری را دارد . وی در ادامه گفت : این پروژه  با احتساب عملیات زیرسازی هزینه ای بالغ بر ۵/۲میلیارد ریال به اتمام رسید .

شهردار قشم ، ساختمان های اداری و ساختمان فرهنگسرا در حال احداث را از دیگر پروژه های شاخص نام برد و گفت :  با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال ، ساختمان اداری شهرداری در حال احداث می باشد و همچنین ساختمان فرهنگسرای بزرگ خلیج فارس نیز با هزینه ای ۲۰میلیارد ریالی در مجاورت ساختمان شهرداری قشم در حال احداث می باشد .

مسطوری قشمی گفت : پروژه زیباسازی بلوار خلیج فارس به میزان ۴۲۰۰متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۷میلیارد ریال ، پروژه پیاده روسازی سطح شهر به میزان ۸هزارمترمربع با هزینه ای بالغ بر۴٫۵میلیارد ریالی و پروژه آسفالت محلات به میزان ۳۰هزارمترمربع با هزینه ای بالغ بر۱٫۵میلیارد ریالی از دیگر پروزه های شاخص شهرداری قشم بوده است .

شهردار قشم با عنوان کردن اولویت بندی نیاز های اساسی شهر قشم گفت : طی روز های آینده محل احداث پارکینگ طبقاتی شهر قشم کلنگ زنی خواهد شد . وی افزود : احداث پارکینگ طبقاتی از نیازهای اصلی شهر بوده که نقطه عطفی در سطح شهر قشم خواهد بود .

به گفته شهردار قشم این پارکینگ در هفت طبقه و در مجاورت میدان امام خمینی(ره) واقع خواهد شد .

  افتتاح پروژه بتن دکوراتیو محله مسنی افتتاح پروژه محوطه سازی قلعه پرتغالی ها پورمولوی فرماندار قشم قلعه پرتغالی ها قلعه تاریخی محله مسنی محمدقاسمی نصری

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 9 = هفتاد دو