آخرین خبرها
مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شهردار قشم

مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط شهردار قشم

 در حاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان قشم ، نام سالن ورزشی در حال ساخت توسط شهرداری قشم رسما اعلام شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی خبرنگاران را سکاندار و نیروی محرک قوی درآگاه سازی افکار جامعه معرفی کردند و گفت : جامعه امروزی در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات قرار دارد و آگاهی رسانی پیرامون حوادث و وقایع به وجود آمده توسط قشری باید انعکاس داده شود که این نقش را فقط قشر خبرنگاران بر عهده دارد .

شهردار قشم خبرنگاران را پیش قراولان جبهه  فعالیت در عرصه فرهنگی یاد کردند و گفت : بحثی که در جامعه ما به شدت باید فعالیت شود در حوزه توسعه و اشاعه فعالیت های فرهنگی است که نقش خبرنگاران به مانند پیش قراولان این جبهه می باشد . وی گفت : خبرنگاران باید حضوری فعال در تمامی صحنه ها داشته باشند فارغ از هر گونه جانب داری و طرفداری از قشر و یا نهاد خاصی .

رستم گورانی نهادها را حامی خبرنگاران دانستند و گفت : نهادها باید زمینه و بسترسازی مناسبی را برای قشر خبرنگاران  مهیا و فراهم آورند چرا که فضای مناسب و سالم زمینه حضور موثرتر آنها در عرصه های گوناگون خواهد بود.

شهردار قشم تسریع و تحلیل به موقع خبر را از ویژگی های بارز خبرنگاران دانست و گفت : یکی از ویژگی های بارز در عرصه های خبر و اطلاع رسانی تحلیل درست و انتشار به موقع خبر است. وی گفت : خبرنگاری بعنوان شغل محسوب نمی شود بلکه علاقه به این حرفه باعث شده تا این رسالت را به وجود آورد.

ایشان نهاد شهرداری را همچنان حامی فعالان عرصه خبر دانست و گفت : دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم می تواند در تمامی عرصه های علمی فعالیت کند و آموزش در زمینه خبرنگاری نیز می تواند شامل این فعالیت ها باشد .

در حاشیه این مراسم شهردار قشم در پاسخ به سوال یکی از خبرنگارن پیرامون سالن در حال ساخت توسط شهرداری گفت : این سالن با پیشرفت ۹۵ درصدی مراحل پایانی را سپری می کند و طی جلسه ای توسط شورای اسلامی شهر قشم بعنوان مرجع اصلی تعیین و نامگذاری اماکن ، این سالن به نام شهدای خلیج فارس مزین شده است .

در پایان به رسم یادبود از طرف شهردار قشم از خبرنگاران شهرستان قشم تجلیل بعمل امد.

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ دو = 7