آخرین خبرها
محله ملاموسي ميزبان بازديد ميداني شهرداري

محله ملاموسي ميزبان بازديد ميداني شهرداري

شهردار قشم و جمعي از مسئولين شهري در بازديد ميداني ملاموسي به برسي مشكلات اين محله پرداختند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري قشم  ، رستم گوراني نبود آموزشهاي لازم شهروندي را از اساسي ترين مشكل اين منطقه عنوان كردند و از شوراياران اين محله درخواست كردند تا هرچه سرعتر در اين بحث ورود پيدا كنند تا مشكلات نشأت گرفته از نبود اين آموزشها برطرف گردد .

رستم گوراني گفت : هدف از بازدیدهای میدانی در محلات عدم وجود مشکل یکسان است . بواسطه این نمیتوان نسخه واحد مدیریت شهری را برای همه محلات بصورت یکسان پیچید.

وی ضمن تشکر از دستگاههایی همراهی کننده در بازدید از محلات عنوان کردند : باعث خوشحالی است که دستگاههاي اجرایی در نهضت تحول محلات با شهرداری و شورای اسلامي شهر همگام شده اند جاي امید است كه راستای تعامل و آموزشهایی شهروندی میتوان بسیاری از مشکلات را برطرف نمود.

ايشان همچنين پس از بازديد كنده كاري آسفالت كوچه ها طي عملياتهاي متعددي گفتند : در اسرع وقت با نهادهايي كه بعد از پايان طرح هاي اجرايي خود ، عمليات ترميم آسفالت كوچه ها را انجام نداده اند تماسهايي برقرار مي كنيم و اين خواست مردم را محقق مي نمائيم .

شهردار قشم با اشاره به وضعيت اسفبار آبهاي رها شده در سطح محلات گفت : شرايط آرماني براي بهبود محلات فقط با خواست و همكاري مردم صورت مي پذيرد و بايد خود شهروندان درباره آبهاي سطحي همكاري هاي لازم با مسئولين اجرايي انجام بدهند تا اين معضل برطرف گردد .

رستم گوراني تميزي شهر را حق مردم دانستند و گفتند : خواست تمامي دستگاههاي اجراي در اين زمينه با اهالي يكي است ولي خود شهروندان نيز با برنامه ريزي هايي كه بايد انجام دهند موجبات رسيدن به اين اهداف را فراهم كنند .  IMG_2392

پارك و سد معبر خوردوهايي كه قسمتي از اين محله را اشغال كرده اند از ديگر مشكلات اين محله بود كه شهردار قشم دستور دادند واحد فني و مهندسي شهرداري در اين مورد برسي هايي لازم را انجام دهند .

ایشان ضمن تشکر از مهندس اشرفی معاون خدمات شهری سازمان منطقه آزاد در همراهی با تیم بازدید کننده یادآور شد تعامل دستگاهها در راستای خدمات رسانی می تواند این کاستی ها را کاهش داده و محلات را به سمت توسعه پایدار که همانا هدف والای مدیریت شهری در قشم است برساند.

وي همچنين در مورد نخاله هاي بلاتكلف رها شده نيز گفت : با كمك واحد خدمات شهري سازمان منطقه آزاد قشم به صورت طرح ظربتي اين نخاله ها جمع آوري مي گردد ولي از اين به بعد با متخلفان برابر قانون برخود خواهد شد .

شهردار قشم یادآور شد ،  ساکنان محلات آگاه باشند که شهردار و اسم شهرداری همیشه در محلات در کنار آنها هست و بازدیدهای میدانی بصورت منسجم از همه محلات صورت خواهد گرفت و در این راستا نیز باید مشکلات حل گردد.
شهردار قشم در پایان ابراز داشت که در آینده نيز دستگاههایی دیگری به این بازدیدها اضافه خواهند شد و این بازدیدها با انسجام بیشتری صورت خواهد گرفت.
در اين بازديد كه با همراهي نمايندگاني از اداره برق شهرستان قشم صورت گرفت اهالي و شوراياران محله از خاموشي برخي كوچه ها در طول شب خبردادند .

IMG_2533

شجاعي معاون مديريت اداره برق شهرستان در اين راستا گفت : اين مديريت تلاش شبانه روزي خود را معطوف رضايتمندي شهروندان كرده است و براي خاموشي معابر و كوچه ها طي مراحلي تجهيزات روشنايي در سطح محلات نصب گرديده است و پس از برسي و هاي لازم اين مشكلات را هم برطرف خواهيم نمود .

وي همچنين خاطر نشان كردند كه طرح هايي نيز در آينده اي نزديك از طرف اين مديريت در سطح محلات اجرايي خواهد شد كه كمك شاياني به روشنايي كوچه ها و معابر شهر قشم خواهد كرد .

در هفته آینده نيز باتوجه به مشکلات موجود در محله بر اساس تصمیم گیری های به عمل آمده شورایاران و شهردار محله طی مراسمی با راي اهالي محله انتخاب خواهند شد.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*