آخرین خبرها
محله ملاموسی میزبان بازدید میدانی شهرداری

محله ملاموسی میزبان بازدید میدانی شهرداری

شهردار قشم و جمعی از مسئولین شهری در بازدید میدانی ملاموسی به برسی مشکلات این محله پرداختند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم  ، رستم گورانی نبود آموزشهای لازم شهروندی را از اساسی ترین مشکل این منطقه عنوان کردند و از شورایاران این محله درخواست کردند تا هرچه سرعتر در این بحث ورود پیدا کنند تا مشکلات نشأت گرفته از نبود این آموزشها برطرف گردد .

رستم گورانی گفت : هدف از بازدیدهای میدانی در محلات عدم وجود مشکل یکسان است . بواسطه این نمیتوان نسخه واحد مدیریت شهری را برای همه محلات بصورت یکسان پیچید.

وی ضمن تشکر از دستگاههایی همراهی کننده در بازدید از محلات عنوان کردند : باعث خوشحالی است که دستگاههای اجرایی در نهضت تحول محلات با شهرداری و شورای اسلامی شهر همگام شده اند جای امید است که راستای تعامل و آموزشهایی شهروندی میتوان بسیاری از مشکلات را برطرف نمود.

ایشان همچنین پس از بازدید کنده کاری آسفالت کوچه ها طی عملیاتهای متعددی گفتند : در اسرع وقت با نهادهایی که بعد از پایان طرح های اجرایی خود ، عملیات ترمیم آسفالت کوچه ها را انجام نداده اند تماسهایی برقرار می کنیم و این خواست مردم را محقق می نمائیم .

شهردار قشم با اشاره به وضعیت اسفبار آبهای رها شده در سطح محلات گفت : شرایط آرمانی برای بهبود محلات فقط با خواست و همکاری مردم صورت می پذیرد و باید خود شهروندان درباره آبهای سطحی همکاری های لازم با مسئولین اجرایی انجام بدهند تا این معضل برطرف گردد .

رستم گورانی تمیزی شهر را حق مردم دانستند و گفتند : خواست تمامی دستگاههای اجرای در این زمینه با اهالی یکی است ولی خود شهروندان نیز با برنامه ریزی هایی که باید انجام دهند موجبات رسیدن به این اهداف را فراهم کنند .  IMG_2392

پارک و سد معبر خوردوهایی که قسمتی از این محله را اشغال کرده اند از دیگر مشکلات این محله بود که شهردار قشم دستور دادند واحد فنی و مهندسی شهرداری در این مورد برسی هایی لازم را انجام دهند .

ایشان ضمن تشکر از مهندس اشرفی معاون خدمات شهری سازمان منطقه آزاد در همراهی با تیم بازدید کننده یادآور شد تعامل دستگاهها در راستای خدمات رسانی می تواند این کاستی ها را کاهش داده و محلات را به سمت توسعه پایدار که همانا هدف والای مدیریت شهری در قشم است برساند.

وی همچنین در مورد نخاله های بلاتکلف رها شده نیز گفت : با کمک واحد خدمات شهری سازمان منطقه آزاد قشم به صورت طرح ظربتی این نخاله ها جمع آوری می گردد ولی از این به بعد با متخلفان برابر قانون برخود خواهد شد .

شهردار قشم یادآور شد ،  ساکنان محلات آگاه باشند که شهردار و اسم شهرداری همیشه در محلات در کنار آنها هست و بازدیدهای میدانی بصورت منسجم از همه محلات صورت خواهد گرفت و در این راستا نیز باید مشکلات حل گردد.
شهردار قشم در پایان ابراز داشت که در آینده نیز دستگاههایی دیگری به این بازدیدها اضافه خواهند شد و این بازدیدها با انسجام بیشتری صورت خواهد گرفت.
در این بازدید که با همراهی نمایندگانی از اداره برق شهرستان قشم صورت گرفت اهالی و شورایاران محله از خاموشی برخی کوچه ها در طول شب خبردادند .

IMG_2533

شجاعی معاون مدیریت اداره برق شهرستان در این راستا گفت : این مدیریت تلاش شبانه روزی خود را معطوف رضایتمندی شهروندان کرده است و برای خاموشی معابر و کوچه ها طی مراحلی تجهیزات روشنایی در سطح محلات نصب گردیده است و پس از برسی و های لازم این مشکلات را هم برطرف خواهیم نمود .

وی همچنین خاطر نشان کردند که طرح هایی نیز در آینده ای نزدیک از طرف این مدیریت در سطح محلات اجرایی خواهد شد که کمک شایانی به روشنایی کوچه ها و معابر شهر قشم خواهد کرد .

در هفته آینده نیز باتوجه به مشکلات موجود در محله بر اساس تصمیم گیری های به عمل آمده شورایاران و شهردار محله طی مراسمی با رای اهالی محله انتخاب خواهند شد.

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 − چهار =