آخرین خبرها
محله صحرای سینا میزبان بازدید میدانی شهرداری قشم

محله صحرای سینا میزبان بازدید میدانی شهرداری قشم

در بازدید میدانی محله صحرای سینا توسط شهردار و مسئولین اجرای شهر قشم بر ساماندهی پارک و زمین ورزشی دوحه تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی بازخورد این بازدید ها را هماهنگی در جهت هم افزایی و خدمت به شهروندان دانستند و گفت : انشاالله با هماهنگی انجام شده از سوی شهرداری قشم با نهادهای مختلف به زودی در شهر تحولی عظیم در خدمت رسانی بهتر به شهروندان ایجاد خواهد شد .

رستم گورانی شهردار قشم گفت : جهت خدمات بهینه در محلات مختلف شهر ، اولویت های مهم برای هر مرحله استخراج و برای آن برنامه ریزی صورت خواهد گرفت . در این محله نیز سالن چند منظوره و بهینه تجهیزات پارک دوحه جزو اولویت ها می باشد .

وی در خصوص ساخت سالن ورزشی چند منظوره در این محله گفت : ساخت این سالن بعد از طراحی و تهیه بودجه به مرحله مناقصه رسیده و امیدواریم که تا پایان سال حداقل ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشد .

شهردار قشم در خصوص وضعیت خیابانها این محله گفت : در اسرع وقت نسبت به بررسی جدول گذاری و عملیات پیورس پیاده رو ها از سوی واحد فنی شهرداری قشم صورت خواهد پذیرفت .

دپوی نخاله های رها شده یکی از معضلات مهم شهروندان است که جمع آوری این نخاله ها با همکاری شهرداری و خدمات شهری سازمان منطقه آزاد منطقه آزاد قشم در حال انجام است .

اشرفی نماینده خدمات شهری سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این بازدید گفت : نبود سطل های زباله از معضلات این محله بشمار می آید که به زودی و در اسرع وقت نصب سطل های زباله در این محله انجام خواهد شد .

وی همچنین پیرامون ایجاد فضای سبز در این محله گفت : بعد از هماهنگی های صورت گرفته شده با شهرداری قشم نسبت به ایجاد فضای سبز در پارک دوحه اقداماتی صورت خواهد گرفت .

شجاعی نماینده مدیریت برق شهرستان قشم نیز در این بازدید گفت :  با برنامه ریزی هایی که از سوی این مدیریت صورت گرفته است تا قبل از سال جدید خیابانهای محله صحرا سینا از لحاظ روشنایی تجهیز و به بهره برداری کامل خواهد رسید .

IMG_2500 IMG_2517 IMG_2543 IMG_2680

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*