آخرین خبرها
محله توحید ، مقصد ششم بازدید میدانی شهردار قشم

محله توحید ، مقصد ششم بازدید میدانی شهردار قشم

در پی بازدید میدانی شهردار قشم به همراه مسئولین اجرایی شهرستان ، بررسی وضعیت محله در دستور کار قرار گرفت .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی در این بازدید که به همراهی نمایندگان نهادهای اجرایی از جمله فرمانداری ، اداره برق شهرستان ، شورای اسلامی شهر قشم و همچنین ریاست محترم شورای اسلامی شهرستان قشم برگزار گردید ، ضمن خرسندی از وضعیت پاکیزگی در این محله بر تداوم این خواسته اهالی تاکید کرد .

وی در خصوص جاری شدن آبهای سطحی در محلات گفت : به حمد الله معضلی که گریبانگیر اکثریت محلات سطح شهر می باشد و همه از آن رنج می برند با مدیریت صحیح خانواده ها در این محله تا حدودی کنترل شده است و امیدواریم که این روند ادامه پیدا کند و الگویی برای اهالی دیگر محلات قشم باشد .

رستم گورانی پس از بازدید پارک کودک در این محله بر توسعه این مکان تأکید کردند و گفتند : علاوه بر بهینه سازی ملزومات باید به فکر گسترش و افزایش پذیرش مخاطب در سنین مختلف نیز باشیم . وی گفت : با تجهیز و اضافه کردن وسایل ورزشی این خواسته نیز محقق خواهد شد .

IMG_0736 IMG_0756 IMG_0744 IMG_0683 IMG_0657 IMG_0634

ایشان همچنین از وضعیت موجود در بخش نام گذاری کوچه ها خبر دادند و گفتند : با همکاری شورای اسلامی شهر قشم در این زمینه نیز  اقداماتی صورت پذیرفته است و به زودی کوچه ها در محلات سطح شهر دارای اسم خواهند شد .

شهردار قشم ضمن تقدیر و تشکر از حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در این بازدید به اقدامات در حال انجام اداره برق شهرستان قشم اشاره ای کردند و گفتند : در حال حاضر مدیریت محترم اداره برق شهرستان اقدام به نصب تیرهای برق بتنی و وصل کابلهای پوششی که جایگزین تیرهای برق چوبی و سیمهای قدیمی می شود که در جای خود تقدیر و تشکر به همراه دارد.

رستم گورانی به نبود مراکز فرهنگی در این محله و تسریع در احداث چنین مکانهایی نیز اشاره ای کردند و گفتند : شهرداری قشم با همکاری اهالی محلات این آمادگی را دارد تا چنین فضاهایی را نیز با اهداف گسترش فعالیت هایی از این دسته به بهره برداری برساند .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× هفت = 42