آخرین خبرها
مجوز ساخت یک درمانگاه در قشم صادر شد

مجوز ساخت یک درمانگاه در قشم صادر شد

پس از راه اندازی این درمانگاه، عموم مردم قشم می توانند از تعرفه خیریه و افراد تحت پوشش انجمن نیز به صورت رایگان از خدمات درمانگاه انجمن خیریه استفاده کنند.

سیدمسعود آل عبایی، مدیرعامل انجمن خیریه محسنین قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قشم از صدور مجوز درمانگاه انجمن خیریه خبر داد.

وی افزود: با عنایت مسئولین شهرستان، موافقت اصولی پروژه ماندگار درمانگاه خیریه صادر شده و این پروژه  وارد فاز اجرایی شده است.

آل عبایی با اشاره به اینکه یکی از بارزترین مشکلات جزیره قشم بحث خدمات بهداشتی و درمانی است، گفت: انجمن خیریه محسنین توانسته با همکاری خیرین و کارشناسان، در بحث خدمات بهداشتی و درمانی مردم، گام موثری بردارد.

آل عبایی گفت: پس از راه اندازی این درمانگاه، عموم مردم قشم می توانند از تعرفه خیریه و افراد تحت پوشش انجمن نیز به صورت رایگان از خدمات درمانگاه انجمن خیریه استفاده کنند.

سیدمسعود آل عبایی در بخشی از این گفتگو به تشریح برنامه های کارگروه فرهنگی انجمن خیریه پرداخت و گفت: در این مدت برنامه های خوبی از سوی انجمن اجرا شده و بسیاری از برنامه های فرهنگی دیگر نیز در دست اجراست.

مدیرعامل انجمن خیریه محسنین قشم تصریح کرد:  یکی از این برنامه ها، برگزاری کلاس های اوقات فراعت تابستانی است که در ۳۶ رشته مختلف برگزار خواهد شد؛ به گونه ای که خانواده های تحت پوشش می توانند به صورت رایگان در این کلاس ها شرکت کنند.

 آل عبایی هدف از تشکیل این کلاس ها را استفاده ی مناسب از اوقات فراغت جوانان ذکر کرد و افزود: رشته ها به گونه ای در نظر گرفته شده اند که علاوه بر جنبه آموزشی آن،  بتوانند در بحث اشتغال نیز به خودکفایی  افراد کمک کند.

 

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− دو = 7