آخرین خبرها
فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس قشم به بهره برداری رسید

فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس قشم به بهره برداری رسید

فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس قشم به بهره برداری رسید

با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان قشم ، مراسم افتتاحیه فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس برگزارگردید .

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، محمد مسطوری قشمی در مراسم افتتاح پروژه فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس گفت : ضلع شمالی  محلات صاحب الزمان(عج) و فینی ها از مناطقی بود که به آن کمتر توجه شده بود و وجود این مورد سبب شد تا شهرداری ورود کند و سعی کردیم در این بافت بیشتر کارشود تا حداقل عدالت اجتماعی رعایت بشود .

شهردار قشم با اشاره به مراحل انجام شده در اجرای این پروژه گفت : پروژه زیباسازی بلوار خلیج فارس در پنج هزار متر مربع زیرسازی شده و کانال کشی آبهای سطحی را بطول چند صد متر انجام دادیم . ایشان در ادامه گفت : از مواردی که برای گذراندن اوقات فراغت در نظر گرفته شده ، پارک کودک و بعد زمین ورزشی و همچنین ایجاد جاهایی برای نشیمن افراد سالمند در نظر گرفته شده است.

مسطوری قشمی با اشاره به همکاری قشرهای مختلف در احداث فاز سوم بلوار خلیج فارس گفت :  فضایی که ایجاد شده ، نتیجه ای است که با همدلی همه افراد محلات ، همکاران ما در شهرداری و پیمانکاران است که طی  حدود سه ماه  با زحمات فراوان به بهره برداری می رسد .

شهردار قشم گفت : فاز سوم زیباسازی بلوار خلیج فارس بالغ بر هفت میلیارد ریال بوده است . وی ادامه داد : دوفاز این پروژه  قبلاً به بهره برداری رسیده و فاز چهارم نیز در حال انجام است که با اتمام فاز چهارم عملاً پروژه  زیباسازی بلوار خلیج فارس به اتمام خواهد رسید .

مسطوری در پایان گفت : در مجموع این پروژه سعی شده تمامی جوانب را در نظر بگیریم و با ایجاد کندروها ، مسیرهایی را به هنگام ضرورت برای آمبولانسها و ماشینهای آتش نشانی و امدادی پیش بینی کرده ایم .

امام جمعه شهرستان قشم نیز با تقدیر و تشکر از اقدامات بعمل آمده از سوی شهرداری گفت : از اقداماتی که  نسبت به قشر کمتر توجه شده انجام می دهید تشکر می کنیم . ایشان در ادامه افزود : امیدواریم که مرحله بعدی بهسازی و بازسازی در کل محلات بافت قدیم صورت گیرد .

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با اشاره به معضلات به وجود آمده در محلات بافت قدیم گفت : آوازه شهر قشم در کل کشور وجود دارد و این زیبنده شهر نیست که مردم وقتی به این جزیره وارد می شوند ، این مخروبه ها را ببینند . وی گفت : انشاالله تمامی مسئولین دست به دست هم دهند و مشکلات شهر را مرتفع نمایند .

افتتاحیه فاز سوم بلوار خلیج فارس بلوار خلیج فارس قشم جوکار مسطوری پورمولوی شهرداری قشم قشم محمدمسطوری

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = شش