آخرین خبرها

عیادت شهردار قشم از حاج غلامرضا پاسلاری

عیادت شهردار قشم از  حاج غلامرضا پاسلاری

مدیر عامل شرکت تعاونی اتحادیه مسکن پرتوبنای قشم به تشخیص پزشکان با بیست درصد توان قلبی به حیات ادامه می دهد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، در پی انتشار این خبر ، رستم گورانی و جمعی از مسئولین به عیادت این مرد پرتلاش شهر قشم شتافتند .

ایشان که در معیت ریاست شورای اسلامی شهر و شهرستان قشم به عیادت حاج غلامرضا پاسلاری رفته بودند ، به نصایح ایشان در امور شهروندان گوش فرا دادند .

حاج غلامرضا پاسلاری در طی چندین سال گذشته ، سمت های مختلفی از جمله ریاست انجمن امور زندانها ، مدیر عاملی شرک تعاونی قایقداران و مدیر عاملی اتحادیه مسکن مهر شهرستان قشم را بر عهده داشته اند .

پاسلاری با وجود بیماری که دارند ولی در پی رفع مشکلات شهروندان و مردم قشم هستند ؛ ابشان در این دیدار ضمن تاکید در برآورده کردن خواسته های به حق شهروندان گفت : تا تمامی مسئولین اجرای شهرستان با یکدیگر همدل نباشند ، هیچ باری از روی دوش مردم بر داشته نخواهد شد .

وی همچنین به هماهنگ بودن مسئولین شهرستان بایکدیگر اشاره کردند و گفتند : بین مسئولین اجرایی شهر باید هماهنگی خاصی وجود داشته باشد ، جلسات مشترک بابت حل مشکلات شهروندان برگزار گردد و راههای حل مشکلات باید بررسی و اقدامات لازم صورت پذیرد .

ایشان در ادامه سخنان خود بر وحدت بین مسئولین اجرایی نیز اشاره کردند و گفتند : وحدت عملی راهگشای تمامی مشکلات پیش آمده می باشد نه وحدت لفظی ، زیرا مشکلات در عمل رفع می گردد نه در سخن .

 در این دیدار شهردار قشم نیز ضمن آرزوی توفیق و سلامتی از درگاه خداوند متعال ، از دلسوزی های ایشان پیرامون رفع مشکلات مردم تقدیر کردند و گفتند : قشم با هم فکری چنین افراد دلسوزی می توان مسیر رشد و ترقی را طی نماید .

IMG_0534 IMG_0536 IMG_0540 IMG_0538 IMG_0543

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = شش