آخرین خبرها
عملیات پیاده رو سازی کوچه اسکله بازار قدیم با مشارکت بازاریان آغاز شد

عملیات پیاده رو سازی کوچه اسکله بازار قدیم با مشارکت بازاریان آغاز شد

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی ضمن برشمردن آثار مثبت زیباسازی ورودی شهر گفت : بافت قدیم شهر قشم از گذشته دارای عملکردهایی در حوزه شهری  و فرا شهری بوده و امروزه به عنوان قلب تپنده تجاری شهر و متناسب با عملکردهای روزانه و هفتگی مراجعان عمل می نماید .

وی در ادامه گفت : امروزه توجه به نوسازی و بهسازی معابر و پیاده رو های شهری بویژه در اینگونه بافتها از اهم فعالیت ها و در راستای رفع نیاز شهروندان بویژه مجراهای ورودی شهر باید از شاخصه های معماری متناسب با اقلیم و همچنین معماری ایرانی اسلامی باشد .

شهردار قشم افزود : پروژه سر درب ورودی بازار قدیم قشم توسط مشاور طرح در حال انجام است و همچنین پیاده رو سازی و نماسازی کوچه ورودی بازار کوچه اسکله شهید ذاکری با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال آغاز شده که در هفته آینده به اتمام خواهد رسید .

شهردار قشم در پایان ضمن قدردانی و پوزش از مسافران و کسبه قشم گفت : با توجه به اینکه این مسیر به عنوان مسیر اصلی دسترسی بازار قدیم به اسکله شهید ذاکری و بلعکس می باشد ، امکان دارد اجرای عملیات پیاده رو سازی سبب اختلال در کار کسبه و بازاریان و همچنین مسافران گردد .

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*