آخرین خبرها
عملیات اجرایی فاز دوم پارک بزرگ فرهنگ کلید خورد

عملیات اجرایی فاز دوم پارک بزرگ فرهنگ کلید خورد

احمد رحیمی هلری سرپرست شهرداری قشم از آسفالت معابر شهرکهای بوستان، نریمان، سام و زال و محله کووه ای در قشم خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری با بیان اینکه آسفالت بیش از ده هزار متر مربع معابر شهرکهای قشم در کمتر از یکماه  و ۲۵۰۰متر مربع از معابر و کوچه های محله ی کووه ای بتن دکوراتیو شده گفت: در راستای خدمات رسانی به شهروندان طی یک ماه گذشته معابر شهرک های بوستان، نریمان و سام و زال به ترتیب ۷۰۰۰متر مربع، ۴۰۰۰ و ۳۰۰۰متر مربع از سوی شهرداری قشم آسفالت شد است.

وی افزود: آسفالت ۱۵۰۰متر مربع محوطه دبیرستان دکتر حسابی و ایزوگام مدرسه خرد نیز در قالب این طرح انجام شده است.

سرپرست شهرداری قشم با اعلام اینکه فاز دوم توسعه پارک بوستان از سوی شهرداری آغاز شده، از شروع کار پیاده روسازی در سطح شهر قشم خبر داد؛ وی افزود: از جمله عملیات پیاده روسازی  خیابان آیت الله غفاری که به عنوان معضلی در سطح شهر مطرح بوده در حال انجام است که به زودی این مشکل مرتفع خواهد شد.

رحیمی با اشاره به پروژه های متعدد شهرداری قشم در سطح شهر، به برطرف کردن معضل فاضلاب محله سجادیه اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز در حال انجام است و مشکلات محله سجادیه از ناحیه آبهای جاری فاضلاب به زودی مرتفع می شود. وی در ادامه به بازسازی دیوار پارک صیادان که اخیرا تخریب شده اشاره کرد.

رحیمی در پایان گفت: پروژه ساختمان اداری شهرداری با سرعت عمل پیش می رود به طوری که تا اول آذرماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*