آخرین خبرها
عملیات اجرایی بزرگترین پارک محله ای قشم آغاز شد

عملیات اجرایی بزرگترین پارک محله ای قشم آغاز شد

بزرگ ترین پارک محله ای شهر قشم واقع در شهرک بوستان پس از تعیین پیمانکار ، آغاز بکار شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی از آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگترین پارک محله ای شهرک بوستان خبر داد .

پارک محله ای بوستان در مورخه ۲۵/۱/۹۴ با حضور مسئولین شهرستانی کلنگ زنی شده بود و پس از مراحل قانونی عملیات اجرایی و انتخاب پیمانکار آن صورت گرفت .

شهردار قشم  مدت زمان اجرایی ساخت این پارک را ۲ ماه عنوان کرد و گفت : این پارک در  در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع ساخته و آماده و بهره برداری می شود. وی تصریح کرد : هزینه اجرای این پارک بالغ بر دو میلیارد ریال می باشد .

رستم گورانی گفت : نصب آلاچیق ها ، ساخت سرویس های بهداشتی ، فضاهای فرهنگی ، احداث پارک کودک و فضاهای ورزشی از جمله فضاهایی است که در طرح پارک شهرک بوستان دیده شده است .

شهردار قشم در پایان اضافه کرد : وجود پارک در شهرکهای جدید یکی از الزامات توسعه فضاهای بارز و همچنین توسعه فضای سبز در این شهرک ها است با توجه به اختصاص زمین جهت ایجاد پارک و فضای سبز در طرح جامع مصوب و تفصیلی شهر انتظار آن می رود با همکاری و مشارکت دستگاههای اجرایی شهرستان ایجاد چنین فضاهایی در کل بافت شهر قشم بویژه شهرکهای بیش از بیش باشد تا بتوانیم زمینه تحقق شعار عدالت محوری بر مبنای توسعه پایدار محله ای را فراهم نماییم

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*