آخرین خبرها

عبداللهی ؛ چهارمین شهردار محله قشم شد

شنبه‌شب ۸ آذر ‌ماه با حضور معاون شهردار و با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قشم وهمچنین جمعی از مردم و معتمدین محله های چاه تنگو و فینیها ، شورایاران و شهردار محله انتخاب شدند.

IMG_8492

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم، محمدرفیع پورمولوی رئیس شورای اسلامی شهر قشم در این مراسم به نقش شورا یاران و شهردار محله اشاره کردند و گفت : انتخاب شورایاران و شهردار محله یک امر ضروری برای اهالی محلات می باشد زیرا ارتباطی که اهالی محلات از این پس با نهادهای اجرایی بر قرار خواهند کرد از طرف این اشخاص صورت می پذیرد .

وی همچنین ضمن تشکر از تلاش‌های شهردار قشم جهت بازدیدهای میدانی محلات، گفت: این بازدیدها به تصمیم‌گیری در خصوص اجرایی کردن خدمات رسانی به اهالی شهر و محلات کمک می کند تا با آگاهی از مسائل و مشکلات محلات، تصمیمات بهتری برای رفع مشکلات مردم اتخاذ کنند.

پور مولوی با بیان اینکه بازدیدهای میدانی شهردار از محلات، همراه با نگاه کارشناسی است، گفت: این بازدیدها در معیت مسئولین، کارشناسان ادارات و سازمان‌های مختلف انجام می‌شود که این موضوع می‌تواند به رفع مشکلات محلات کمک کند.

ایشان ضمن تشکر از شورایاران سابق محله های چاه تنگو و فینیها ، از آن‌ها به عنوان افراد خدمت‌گزار و خیرخواهی یاد کرد که هدفشان خدمت به مردم و جلب رضایت خداوند بوده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

طی این جلسه آقایان محمد مانی ، امید زینل زاده ، حسین سعادتمند ، رضا بازماندگان و جواد پورذاکری  با آراء اهالی محله بعنوان شورایار محله چاه تنگو و فینیها انتخاب گردیدند و همچنین با توافق اعضاء شورایاران جناب آقای علی عبدالهی به عنوان شهردار محله انتخاب شد .IMG_8631 IMG_8578 IMG_8512 IMG_8568 IMG_8418 IMG_8448 IMG_8467

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت + 5 =