آخرین خبرها
طی مراسمی از کارمندان نمونه قشم تقدیر بعمل آمد

طی مراسمی از کارمندان نمونه قشم تقدیر بعمل آمد

طی مراسمی از کارمندان نمونه قشم تقدیر بعمل آمد

در سومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین شهرستان مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان قشم برگزار گردید .

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، در این مراسم حجت السلام رضا جوکار امام جمعه شهرستان ، کارمندان نمونه را دارای نشانه های خطاب کرد و گفت : کارمندان نمونه چند خصلت و نشان دارند ، کارمندی که وقت بگذارد و وجود خدا را در قلب خود تقویت کند و رابطه معنوی با انقلاب  برقرار کند که اگر  رابطه با انقلاب و مردم تقویت شود مردم نسبت به انقلاب خوشبین تر می شوند.

ایشان رسیدگی به امور خانواده را یکی دیگر از نشانه های کارمندان نمونه عنوان کردند و گفتند : اگر 8ساعت کار تعریف شده کار را درست انجام دهیم و بعد به خانواده برسیم نکند برای  فرزندان جامعه وقت بگذاریم ولی برای فرزندان خودمان وقت نگذاریم.

وی افزود : من کارمندان را توصیه به تقوی اللهی و نظم می کنم که در محیط کار تقوی و نظم داشته باشندکه کار پیش برود اگر فرصتی پیش آمده که ما پشت میز بنشینیم خداوند تعالی لایق شما نموده باید طوری رفتار کنیم که باعث پیوند بین امام و امت شویم ما در برابر خداوند و در برابر  خون شهیدان مسئول هستیم .

در ادامه این مراسم جناب شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم بیان داشت : خدمت و خدمتگزاری در نظام اسلامی قابل مقایسه با هیچ نظامی نیست .

وی در ادامه گفت : طبق فرموده پیامبر اکرم (ص)بهترین بنده کسی است که خیرش به مردم برسد و مردم از شرش در امان باشند و یا مثال مومن مثال درخت نخل است که از تمام اجزای آن استفاده می گردد. نخل درختی است سرشار از منفعت اینگونه انسان مومن سرشار از منفعت باشد.

فرماندار شهرستان نیز در این مراسم ، یاد آوری کارها انجام شده را یکی از خواسته های رهبری عنوان کردند . نصری گفت : به فرموده رهبر معظم کارهای انجام شده را به مردم بگویید تا بدخواهان نگویند کاری انجام نگرفته است.

در پایان این مراسم از کارمندان نمونه ادارات شهرستان قشم تجلیل بعمل آمد که مهندس اسحاق دهقانی و آقای ابوذر میرزایی زاده بعنوان کارمندان نمونه شهرداری قشم معرفی شدند .

ابوذر میرزایی اسحاق دهقانی تجلیل روز کارمند جلسه اداری قشم حبیب بازماندگان حسین رفیعی دادی خواه زحمتکش اداره پست شیخ خطیب فرماندار قشم مراسم تجلیل از کارمندان نمونه قشم

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*