آخرین خبرها
صبحگاه مشترک هفته ناجا در قشم برگزار شد

صبحگاه مشترک هفته ناجا در قشم برگزار شد

همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در حضور مسئولین با حضور نیروی های نظامی و انتظامی شهرستان برگزار شد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و به نقل از پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در آئین صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان قشم به مناسبت هفته ناجا با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حریم انقلاب و ولایت، افزود: نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی مظهر اقتدار، عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند.

جوکار ادامه داد: وجود و حضور نیروی انتظامی جامعه را سرشار از آرامش و امنیت می کند و در برابر دشمن احساس اقتدار و افتخار برای مردم به همراه دارد.

وی با بیان اینکه نام پلیس توام با ترس و امید است، تصریح کرد: پلیس با اقتدا به معارف قرآن کریم برای مردم امید، و برای دشمنان و متخلفین ترس و هراس به ارمغان می آورد.

امام جمعه قشم با اشاره به پیشتازی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تسلط بر علوم، فنون و فناوری های روز دنیا و کسب مهارت های لازم، اظهار کرد: ایمان به خدا، معنویت و باورهای عمیق دینی خصیصه ای منحصر به فرد در نیروهای مسلح ایران اسلامی است که کارآمدی بیشتر و توفیق بر دشمن را سبب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار انس با قرآن و تقویت ارتباط معنوی با پروردگار و امام زمان(عج) را رمز برخورداری از امدادهای غیبی دانست و گفت: دفاع مقدس مصداق بارزی از تلفیق معنویت و امدادهای غیبی بود و خون شهدا همچنان نگهدارنده انقلاب است.

در ادامه علیرضا نصری فرمانداری شهرستان قشم افزود: نیروی انتظامی با رعایت اخلاق، رافت، مهربانی و تواضع، حافظ اقتدار و امنیت جامعه است.

نصری امنیت را دارای ابعاد گسترده و وسیع برشمرد و از امنیت روانی، اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی به عنوان بخشی از سر فصل های امنیت در جامعه یاد کرد.

او با اشاره به ضرورت تجهیز نیروی انتظامی به سلاح علم و دانش روز در زمینه های مختلف از اهتمام این مجموعه برای سرآمد شدن در حوزه دانش و تکنولوژی تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان قشم اظهار داشت: موفقیت نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت کشور در کنار مجهز بودن به تسلیحات نظامی مستلزم آگاهی فرماندهان و تمام مجموعه تحت امر این نیرو، از موضوعات مهم علم و دانش حوزه گسترده امنیت است که با شتاب قابل توجه رو به تغییر و نو شدن می باشد.

وی با بیان اینکه ایران جزیره ثبات و امن در منطقه پر آشوب و متلاطم است، تصریح کرد: وقتی به گرفتاری های امنیتی و فضای پر آشوب همسایگان و کشورهای منطقه نگاه می کنیم بیشتر ارزش و قدر امنیت و اقتدار حاکم بر کشور آشکار می شود.

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*