آخرین خبرها

شهردار و شورایاران محله ملاموسی انتخاب شدند

در نشستی صمیمی شهردار قشم با اهالی محله ملاموسی ، شورایاران و شهردار محله انتخاب شدند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم، رستم گورانی ، در جمع مردم محله مسجد ملاموسی با اشاره به ضرورت ارتباط تنگاتنگ مردم محلات با شهرداری به تبیین جایگاه شورایاران محلات پرداخت.

رستم گورانی گفت: مردم در محلات قشم می‌توانند با ارتباط با شورایان و در رأس آن‌ها شهردار محلات، مسائل و مشکلات محلات خود را پیگیری کنند .

شهردار قشم با بیان اجرایی شدن طرحهای عمرانی در آینده ای نزدیک و معضلاتی چون حفاری های بجای مانده از طرح های گذشته این محله عنوان کردند : با نهادهای مربوطه رایزنی هایی  در این خصوص صورت گرفته شده است که بعد از اجرا شدن طرحهای عمرانی در آینده ای نزدیک این مشکل نیز حل خواهد شد .

وی همچنین پیرامون مشکلات دپوی زباله های خانگی در مناطی از این محله گفتند : با پیگیری های که ما انجام دادیم و برسی هایی که مسئولین خدمات شهری سازمان منطقه آزاد قشم انجام داده اند قرار بر این شده که در چند نقطه جدید باکسهای زباله نصب گردد .

رستم گورانی نظامند کردن قوانین شهروندی و به اجرا در آمدن این قانون را منوط به گسترش آموزشهایی در این خصوص دانستند و گفتند : جدا از وظیفه های زاتی شهرداری می خواهیم در بحث گسترش فعالیت های آموزشی و بالا بردن کیفیت کلاسهای فرهنگی وارد شویم و بصورت تخصصی آموزشهایی در خصوص گسترش قوانین شهروندی انجام دهیم .

شهردار قشم با اشاره به نزدیک شدن فصل بارندگی گفتند : یکی از دغدغه های ما در این محله بعد از بازدیدهای به عمل آمده رفع معضل آبهای سطحی و بازگشایی معابر آبریز و کانالهای آب است که این کار فقط با مشارکت مردم محله حل می گردد .

رستم گورانی همچنین از تفاوت و متعدد بودن مشکلات در سطح محلات یاد کردند و گفتند : به دلیل متفاوت بودن مشکلات در سطح محلات نمیتوان نسخه واحدی را برای هر محله پیچید .

ایشان با اشاره به فعالیت مسمر ثمر برخی دستگاهها ، تشکر و قدردانی کردند و گفتند : اینکه مردم خود شاهد این حضورها از طرف برخی دستگاهها و فعالیت ثمر بخش آنها هستند جای قدردانی دارد و امیدواریم که تمامی دستگاههای اجرایی نیز وارد صحنه خدمت رسانی به مردم گردند .

در ادامه مردم محله در حضور شهردار به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات این محله پرداختند.

در این نشست انتخابات شورایان محله ملاموسی با رأی‌گیری از حاضرین برگزار شد که علی وزیری، عبدالقادر بازماندگان، رضوان عاشقی، احمد سمالی و احمد خجسته‌نیا، با کسب بیشترین آراء به عنوان شورایاران این محله معرفی شدند.

در پایان علی وزیری با اخذ بیشترین رأی به عنوان شهردار محله ملاموسی انتخاب شد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج − = 0