آخرین خبرها
شهردار قشم  منصوب شد

شهردار قشم منصوب شد

شهردار قشم منصوب شد

به میزبانی شورای اسلامی شهر قشم و با حضور مسئولین و معتمدین شهر ، محمد مسطوری قشمی رسما شهردار قشم شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، جلسه معارفه شهردار جدید قشم ، با حضور مسئولین و معتمدین در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهرقشم برگزار شد .

رئیس شورای اسلامی شهر قشم ضمن یاد آوری وظیفه ذاتی  شورای های اسلامی شهر مبنی بر انتخاب شهرداران هر منطقه گفت : طی خرد جمعی اعضای شورای اسلامی شهر قشم در مورخه ۲۷/۸/۹۴ جناب آقای محمد مسطوری قشمی را بعنوان شهردار قشم انتخاب کرده و ایشان را به استاندار محترم معرفی کردیم . وی گفت : صدور حکم آقای مسطوری بعنوان شهردار قشم از سوی جناب آقای جادری استاندار محترم هرمزگان مهر تاییدی بر انتخاب این نیروی ارزشی شهر قشم می باشد .

در ادامه این جلسه مهندس بهاری مدیر کل امورشهری و شوراها نیز ضمن تبریک به شورای اسلامی شهر قشم به جهت انتخاب آقای مسطوری بعنوان شهردار قشم گفت : آقای مسطوری یکی از جوانان متعهد ، متخصص و با تجربه ای هستند که سالها در حوزه شهرداری ها مشغول بخدمت می باشد . وی گفت : ایشان  با تجربه ای که در گذشته کسب کردند و اشرافیت کاملی را که نسبت به قانون شهرداری ها دارند ، می توانند از این تجربه با ارزش در عرصه خدمت رسانی به مردم و شهروندان استفاده کند .

بهاری ضمن اشاره به موقعیت مکانی جزیره قشم گفت : قشم یکی از مهمترین شهرهای استان هرمزگان بوده و مقصد اکثر گردشگران نیز می باشد ، به این واسطه خدمات و فعالیتی که در این شهر صورت می پذیرد بیشتر به چشم می آید و بیشتر مورد قضاوت قرار می گیرد .

پس از قرائت حکم صادره از سوی استاندار هرمزگان توسط مهندس بهاری مدیر کل امورشهری و شوراها ، مسطوری قشمی ضمن تقدیر از حضور مسولین شرکت کننده در جلسه معارفه گفت : از اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم بابت اعتمادی که به اینجانب کردند و فرصت خدمتگزاری به مردم شریف و نجیب شهر قشم را به اینجانب دادند کمال تشکر را دارم .

مسطوری گفت : چشم اندازهای کلی فعالیت های پیش رو و تمامی برنامه ریزی هایی که بر اساس سیاست های شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم بناشده ، حفظ اصالت ، هویت قدیمی و میراث فرهنگی قشم می باشد . وی گفت : در برنامه ریزی های که صورت گرفته و به رویت اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم نیز رسیده است ، تعیین چارچوب فعالیت های آینده شهرداری در حوزه شهری است .

ایشان ضمن اشاره به برخی از فعالیت های برنامه ریزی شده شهردرای در مدت تصدیگری خود گفت : گروه مشاورین محلی در جامعه امروزی برای مدیریت شهری نقش مثبت و سازنده ای را ایفا می کنند و بسیاری از چالشهایی که در زیر پوست شهر بوجود می آید را  با کمک این قشر می توان برطرف کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام غلامی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهر قشم نیز ضمن تبریک به اعضای شورای اسلامی شهر قشم مبنی بر انتخاب شهردار جوان و متعهد گفت : بر طبق قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مردم شوراها را انتخاب می کنند و شوراها نیز با در نظر گرفتن صلاح و مصلحت مردم فردی را بعنوان شهردار که خدمات شایسته ای در قبال مردم انجام دهد را  انتخاب می کنند .قطعا توجه به قوانین شوراها و شهرداری ها ملزم است چرا که احترام به مردم است .

جاویدییان معاون عمرانی فرمانداری شهرستان قشم نیز پس از تبریک به آقای مسطوری ، خطاب به ایشان گفت : انتظارات از شما بیشتر از فرد دیگری بعنوان شهردار قشم است ، افرادی که در دوره های قبل در این پست قبول زحمت می کردند افراد غیر سازمانی و نا آشنا با مدیریت شهری بودند . وی گفت : انتظار ما این است که شهر قشم با حضور جمعیت گردشکر ، رشد تعالی داشته باشد ، تغییرات محسوسی در معماری شهری این منطقه داشته باشد .

در پایان جلسه حکم انتصاب شهردار قشم بدست یکی از معتمدین شهر در حضور مسئولین و حضار شرکت کننده به آقای مسطوری اهداء شد .

معارفه شهردار قشم (1) معارفه شهردار قشم (4) معارفه شهردار قشم (5) معارفه شهردار قشم (6) معارفه شهردار قشم (7) معارفه شهردار قشم (8) معارفه شهردار قشم (9) معارفه شهردار قشم (11)حکم شهردار

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× هشت = 8