آخرین خبرها
شهردار قشم : در رسیدن به شهر ایده آل ، توجه به خدمات بانکی از ضروریات است

شهردار قشم : در رسیدن به شهر ایده آل ، توجه به خدمات بانکی از ضروریات است

در دیدار رحیمی هلری با رئیس بانک شهر قشم بر همکاری های بیشتر شهرداری و بانک شهر تاکید شد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ؛ احمد رحیمی هلری در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات بانک شهر اظهار داشت : ما امیدواریم با استفاده از ظرفیتهای شهرداری و همکاری بانک شهر در راستای فعالیتهای فرهنگی و حقوق شهروندی ، شکوفایی فرهنگی و اجتماعی را فراهم آوریم .

رحیمی هلری شهر قشم را یکی از مقاصد گردشگری عنوان کردند و گفت : سالانه جمعیت کثیری از هموطنان عزیز و توریستهای بین الملی برای گذران تعطیلات و استفاده از جاذبه های گردشگری به قشم سفر می کنند و شبکه پولی و بانکی یکی از خدماتی است که همواره از آن استفاده می شود .

شهردار قشم خدامات ارائه شده توسط بانکها برای رسیدن به شهری ایده آل را توجه به نو آوری در این عرصه عنوان کردند و افزود : توجه به نو آوری در عرصه خدمات بانکی چه نرم  افزاری و چه سخت افزاری برای رسیدن به شهر ایده آل یکی از ضروریات است که امیدواریم بانکها به این مورد توجه خاصی داشته باشند .

در ادامه رئیس بانک شهر قشم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت : بانک شهر در راستای توسعه بانکداری الکترونیک تمامی تلاشهای خود را بکار بسته است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد نوآوری در عرصه خدمات به شهروندان و مشتریان در شهر قشم باشیم .

 

جوادی شهرقشم را داری ظرفیت های زیادی عنوان کرد و افزود : شهر قشم این پتانسیل را دارد تا از تمامی امکانات پیشرفته مانند اتوبانک استفاده کند و امیدواریم بانک شهر اولین بانکی باشد که این خدمت را به شهروندان هدیه دهد . وی ادامه داد : بانک شهر با شعار نوآوری در خدمت ، توسعه خدمات الکترونیک بانکی را در دستور کار خود دارد و پیش بینی می‌شود تا با همکاری شهرداری بتواند اولین اتوبانک را در مورد بهره برداری قرار دهد.  

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه × = 81