آخرین خبرها

شهردار قشم در تمرین تیم ملی مینی بسکتبال منطقه جنوب کشور

تیم ملی مینی بسکتبال منطقه جنوب کشور برای رقابتهای بین المللی ارمنستان اردوی آماده سازی خود را به میزبانی هیئت بسکتبال استان هرمزگان در جزیره قشم برپا کرد .

به گزارش واحد خبر روابط روابط عمومی شهرداری قشم در این بازدید رستم گورانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ملی پوشان بر توسعه فضاهای ورزشی برای جوانان و نوجوانان شهر قشم تاکید کرد.

رستم گورانی گفت : در شهر قشم و در زمینه گسترش ورزشهای همگانی خصوصا ورزشی مانند بسکتبال گامهای بسیار موثری برداشته شده که می توان به فعالیت هایی نظیر همکاری با سازمان منطقه آزاد قشم و  اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در احداث سالن های چند منظوره در سطح محلات شهر قشم اشاره کرد .

وی با اشاره به نیاز اماکن ورزشی در محلات شهر قشم گفت : با احداث این سالن ها در شهر قشم جوانانی که علاقه ای به ورزشهای سالنی دارند می تواند در مکانی با امکانات استاندارد تمرینات خود را انجام دهند و همچنین شهر قشم می تواند در این زمینه نیز پذیرای اردوهای مختلف از سراسر کشور باشد. این قطعاً هدیه ای کوچک از طرف خادمان ملت به جامعه ورزش در شهر قشم خواهد بود.

ایشان همچنین راهکار مقابله با زندگی های شهری و بی تحریکی افراد را که تهدیدی جدی بر سلامت جامعه است ورزش دانستند و گفتند : به هر میزانی که به سلامت جوامع توجه صورت می گیرد به همان میزان نشاط سرزندگی و کارایی افراد نیز بالاتر می رود و میزان بزهکاری ها و جرایم کاهش می یابد که این راهکار را فقط در گسترش ورزش می توان جستجو کرد.

رستم گورانی همکاری با اهل فن در زمینه ترویج و گسترش ورزش را برگ برنده ای دانستند و گفتند : قطعا استفاده ازکسانی که در زمینه های ورزشی صاحب فکر و اندیشه بوده می تواند به مثابه برگ برنده ای باشند چرا که آنها راهکارها و الگوهای برتر را می توانند در اختیار مدیران شهری جهت توسعه ورزش قرار دهند.

وی همچنین اشاره ای به ورزش بسکتبال شهر قشم کردند و گفتند : بقیناً جزیره و شهر قشم طی چند سال گذشته پیشرفت قابل توجهی در ورزش بسکتبال داشته و از این پس شهرداری قشم مصمم است درکنار احداث سالن های ورزشی چند منظوره در محلات و تجهیز پارکهای محله ای به وسایل ورزشی علی الخصوص بسکتبال ، بتوانیم فعالیت های ورزشی را از پایه آموزش داده تا قشم را به عنوان قطب ورزش بسکتبال استان و کشور  تبدیل کنیم . این امر نیاز همه دستگاههای متولی را می طلبد که با همدلی و ارائه امکانات بتوان به این مهم دست یافت

تیم ملی مینی بسکتبال منطقه جنوب کشور که متشکل شده است از بازیکنان استانهای اصفهان ، بوشهر ، خراسان رضوی ، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل ، کردستان ، فارس و هرمزگان و مربیگری آقایان بهمن زاده و آغری به  مدت سه روز در  جزیره قشم تمرینات آماده سازی خود را برگز

IMG_0017

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = یازده