آخرین خبرها
شهرداری قشم پیشرو در ارائه خدمات

شهرداری قشم پیشرو در ارائه خدمات

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، شهردار قشم احمد رحیمی هلری در خصوص تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی گفت : تابلوها و علائم رانندگی نقش مهمی در کنترل ترافیک، ایمن‌سازی معابر و هدایت رانندگی بر عهده دارند.و نبود یا معیوب بودن آنها می تواند حادثه های دلخراشی را بهمراه داشته باشد .

وی افزود : به گفته پرسنل پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قشم “ نزدیک  به دو سال بود که نامه ای را به سازمان منطقه آزاد قشم در مورد تعویض و نصب تابلوهای جدید علائم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر ارجاء داده بودیم و با آنکه  پیگیری های مکرری را در اینمورد انجام دادیم هیچ نتیجه ای در بر نداشت  .

شهردار قشم گفت : بعد از اولین مکانبه پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قشم با شهرداری در این خصوص  ، نصب تابلوها را به مرحله اجرایی رساندیم .

وی در خصوص اجرایی شدن زود هنگام نصب تابلوها گفت : خوشبختانه تفکر پرسنل شهرداری قشم همگی به سمت آبادانی و پیشرفت شهر قشم می باشد لازم است که بگویم مجموعه شهرداری قشم در تلاش است تا شهر قشم را بستری مناسب برای رفاه و زندگی شهروندان و مکانی جذاب برای گردشگران محیا کند از این رو این اقدامات را با ید در رأس امور قرار می دادیم .

رحیمی هلری در ادامه افزود :سعی کارشناسان شهرداری قشم علاوه  بر زیبایی تابلو ها  این بوده که از بهترین آلیاژ و متناسب با آب و هوای منطقه  در این پروژه را خریداری نمایند که این امر نیز محقق شد و علاوه بر کیفیت ، گارنتی هفت ساله نیز شامل تابلوهای خریداری شده می باشد .

  وی در خصوص  هزینه های اجرایی این پروژه گفت : هزینه های خرید و نصب این تابلوها بالغ بر یکصد میلیون ریال است و هم اکنون آماده نصب در سطح شهر می باشد که این کار را نیز بعد از جانمایی پلیس راهنمایی و رانندگی انجام خواهیم داد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − 2 =