آخرین خبرها
سومين شهردار محله اي قشم انتخاب شد

سومين شهردار محله اي قشم انتخاب شد

در نشست صميمي اهالي محله آل كمال با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قشم ، رفع  مشكلات و معضلات اين محله مورد تاكيد قرار گرفت .

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري قشم در اين نشست محمدرفیع پورمولوی رئیس شورای اسلامی شهر قشم ضمن تشکر از تلاش‌های شهردار قشم جهت بازدیدهای میدانی محلات، گفت: این بازدیدها به تصمیم‌گیران شهری کمک می کند تا با آگاهی از مسائل و مشکلات محلات، تصمیمات بهتری برای رفع مشکلات مردم اتخاذ کنند.

ايشان با اظهار تلاش شهردار در بازدیدهای میدانی از محلات گفت : این بازدیدها در معیت مسئولین، کارشناسان ادارات و سازمان‌های مختلف انجام می‌شود که این موضوع می‌تواند به رفع مشکلات محلات کمک کند.

پورمولوی ضمن تشکر از شورایاران سابق محله آل‌کمال، از آن‌ها به عنوان افراد خدمت‌گزار و خیرخواهی یاد کرد که هدفشان خدمت به مردم و جلب رضایت خداوند بوده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

پورمولوی در بخشی از سخنانش از شهردار قشم خواست که در این بازدیدها به مباحث زیست‌محیطی توجه بیشتری داشته باشد. وی تبیین کرد: ساماندهی نخاله‌های ساختمانی، فاضلاب‌های خانگی و… به گونه‌ای انجام شود که هیچ‌گونه ناراحتی  و یا بیماری‌های ناشی از عدم رعایت مسائل بهداشتی متوجه مردم محلات نشود.

پورمولوی در ادامه از پراکندگی نخاله‌های ساختمانی و زباله‌ها که بعضاً در سطح شهر و سواحل مشاهده می‌شود انتقاد کرد و گفت: ما شهروندان، خود باید به فکر محیط اطراف خودمان باشیم و از ریختن ضایعاتی که باعث آلودگی محیطی در سواحل و سطح شهر می شود خودداری کنیم تا باعث نشاط، سلامت و نشاط محیط شهری شود.

IMG_5828

در ادامه ی این نشست، ابراهیم رستم گورانی شهردار قشم با بیان اینکه شهرداری فعال است و پروژه‌های خود را پیش می‌برد، گفت: با این حال هدف ما از بازدیدهای میدانی محلات، ارتباط نزدیک‌تر با مردم در محلات است و شناسایی نیازها و کمبودهای سطح محلات تا در وهله بعد بتوانیم برای آن‌ها راه‌حل پیدا کنیم.

شهردار قشم ضمن تقدير و تشكر از نهادهاي شركت كننده در بازديد ميداني محلات ، از افزايش مشاركت اين نهادها خبر دادند .

رستم گورانی وضعیت محله آل کمال را در بحث تنظیف شهری خوب توصیف کرد؛ با این حال یکی از مشکلات این محله را رها شدن آب‌های سطحی در برخی نقاط ذکر کرد و گفت: رها شدن آب‌های سطحی در محلات مربوط به مسائل بهداشتی و زیست محیطی است که از نظر شرعی نیز کار پسندیده‌ای نیست. وی افزود: شهرداری موظف است برای رفاه حال ساکنین محلات، با معدود افرادی که رعایت مسائل بهداشتی نمی‌کنند، برخورد کند.

شهردار قشم با بیان این‌که تاکنون در دو محله از محلات شهر قشم، شورایاران دور جدید انتخاب شده‌اند گفت: شورایاران می‌توانند با ارتباط مستمر با شورای شهر و شهرداری، در جهت رفع مشکلات مردم هم‌کاری کنند.

در ادامه اين نشست حاضران به انتخاب شوراياران پرداختند وكانديد مورد نظر خود را انتخاب كرده که شش نفر به عنوان شورایار و یک نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب گرديدند .

یحیی روزبهی، محمدشریف مشایخی، محمد نبوی، عبدالجلیل باقری، علی روزبهی  به عنوان شورایاران و در پايان نيز علي محموديان بعنوان شهردار محله آل كمال از سوي شوراياران معرفي شد .IMG_5984 IMG_5916 IMG_5920 IMG_5936 IMG_5854

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*