آخرین خبرها

ساماندهی محلات بافت قدیم از اولویت های شهرداری با همکاری سازمان می باشد.

شهردار قشم در بازدید از محله امام سجاد (ع) با همراهی رئیس شورای اسلامی شهرقشم و نمایندگان سازمان منطقه آزاد و اداره بهداشت و درمان شهرستان ، از برنامه ریزی و پیگیری ساماندهی محلات شهر قشم خبر داد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم در این بازدید رستم گورانی اظهار داشت : در اولین قدم از ساماندهی محلات نشست هم اندیشی با شورایاران محلات در محل شورای اسلامی برگزار شد .IMG_1723

 وی گفت: در قدم دوم برنامه بازدید از محلات بافت قدیم ، نظامند کردن خدمات و مشارکت شهروندان با همیاری شورایاران پیگیری و اجرا خواهد شد و جهت همراه کردن مردم در این خدمات رسانی جلسه سوم در مسجد محله با حضور تمام افراد و مردم محله برای انتخاب شورایارهای محله و همچنین شنیدن مشکلات آنها برگزار خواهد شد .

رستم گورانی در پایان بازدید از محله امام سجاد (ع) گفت : بازدیدهای میدانی ، جلسات با ادارات مرتبط و نشست با ساکنین در مساجد محلات برای شناسایی نارسایی ها و جلب اعتماد و مشارکت شهروندان هر هفته خواهیم داشت.

شهردار قشم فراهم آوردن زمینه مشارکت محله ای بر اساس نظریه مشارکت از پایین به بالا را از اولویت های کاری خود برشمرد .

وی به شورایاران محله امام سجاد (ع) گفت خدماتی که محلات می خواهند و توقع انتظار از مسئولین هر دو در جهت رفاه و توسعه حقوق شهروندی است .

رستم گورانی با اشاره به و ضعیت تقریبا مناسب روشنایی و پارک محله مذکور از شورایاران محله خواست مردم را به همکاری در حفظ نظافت و مراقبت و استفاده صحیح از پارک محل سکونت خود از راههای تشویقی و فرهنگ سازی فرا خوانند .IMG_1734

وی گفت : برنامه شهرداری در جلب مشارکت مردم برای حفاظت و نظارت بر خدمات از طریق شورایاران ممکن است .

شهردار قشم اختصاص امکانات و مکانیابی جان پناه برای ساکنین محلات در مواقع اظطراری  و وقوع بلایای طبیعی را از دیگر برنامه های در دست اقدام نهاد منبوع خود عنوان کرد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 − = هیچ