آخرین خبرها
سالن ورزشی شهدای خلیج فارس قشم افتتاح شد

سالن ورزشی شهدای خلیج فارس قشم افتتاح شد

سالن ورزشی شهدای خلیج فارس قشم افتتاح شد

مراسم افتتاحیه سالن ورزشی شهدای خلیج فارس با حضور دکتر رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان و با همراهی آقای دریانورد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری هرمزگان و آقای امیر تیموری مدیر کل امور اداری و مالی استانداری و همچنین با حضور آقای نصری فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید .

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم مهندس عبدالرحمن غواصی معاون شهردار ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته دولت گفت : سالن ورزشی شهدای خلیج فارس در سال ۹۴ کلنگ زنی شد و پس از گذشت کمتر از یک سال به بهره برداری کامل رسیده است و علاقمندان و ورزشکاران می توانند از این سالن ورزشی بهره های کافی را ببرند .

معاون شهردار قشم با اشاره به توازن نبودن سرانه ورزشی در شهر قشم گفت : در حال حاضر با در نظر گرفتن سالن ورزشی شهدای خلیج فارس چهار سالن ورزشی فعال در شهر قشم وجود دارد که برای شهری با جمعیتی بیش از چهل هزار نفر ، غیر قابل قبول می باشد .

وی افزود : شهرداری قشم این آمادگی را دارد که اگر زمینی را در محلات به شهرداری واگذار یا در اختیار قرار دهند ، در متمم بودجه سال ۹۵گنجانده خواهد شد و نسبت به احداث سالن های جدید ورزشی و فرهنگی اقدامات لازم به عمل خواهد آمد .

غواصی گفت : سالن ورزشی شهدای خلیج فارس با زیربنای تقریبی ۱۰۵۰ متر مربع دارای دو رختکن مجزا ، دفتر اداری ، سرویس های بهداشتی و حمام ، سالن بدنسازی ، اسکوربورد دیجیتال ، سیستم تهویه هوا ، پارکت ورزشی استاندارد می باشد . وی تصریح کرد : مبلغ پانزده میلیارد ریال بابت ساخت و تجهیز این سالن هزینه شده است .

معاون شهردار در پایان مراسم افتتاحیه ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی شهر قشم گفت :  تقدیر و تشکر می کنیم از شورای اسلامی شهر قشم که در تمامی مراحل ساخت سالن ورزشی ، شهرداری را راهنمایی کرده است و دکتر گورانی شهردار سابق و همچنین پرسنل زحمتکش شهرداری که علی رغم مشقت فراوان پای کار ایستاده و همچنین اهالی محله که با صبر و برد باری خود ما را در ساخت این سالن یاری نمودند .

 افتتاحیه سالن ورزشی افتتاحیه سالن ورزشی بسکتبال قشم خانه بسکتبال قشم رئوفی سالن ورزشی صالح دریانورد غواصی محمدی

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک × 7 =