آخرین خبرها
ساربانی شهردار محله توحید شد

ساربانی شهردار محله توحید شد

شهردار قشم طی نشستی با اهالی محله توحید به بررسی مشکلات محله پرداختند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم، رستم گورانی ، در جمع اهالی محله توحید قشم با اشاره بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ مردم در محلات از طریق شورارایان و شهردار محله با سایر نهادهای اجرایی پرداخت.

رستم گورانی گفت: مردم در محلات قشم می‌توانند با ارتباط با شورایان و در رأس آن‌ها شهردار محلات، مسائل و مشکلات محلات خود را  پیگیری کنند .

رستم گورانی نظام مند کردن قوانین شهروندی و به اجرا در آمدن این قانون را منوط به گسترش آموزشهایی در این خصوص دانستند و گفتند : جدا از وظیفه های زاتی شهرداری می خواهیم در بحث گسترش فعالیت های آموزشی و بالا بردن کیفیت کلاسهای فرهنگی وارد شویم و بصورت تخصصی آموزشهایی در خصوص گسترش قوانین شهروندی انجام دهیم .

شهردار قشم گسترش فضاهای فرهنگی ورزشی را از اولویت های شهرداری عنوان کردند و گفت : متاسفانه در محلات بافت قدیم به دلیل تراکم منازل مسکونی و نبود زمینهای خالی نمی توان این گونه فضاها را در برخی محلات گسترش داد ولی ایجاد و گسترش فضاهای فرهنگی و همچنین فضاهای ورزشی از اولویت های شهرداری بشمار می آید .

رستم گورانی همچنین از تفاوت و متعدد بودن مشکلات در سطح محلات یاد کردند و گفتند : به دلیل متفاوت بودن مشکلات در سطح محلات نمیتوان نسخه واحدی را برای هر محله پیچید .

ایشان با اشاره به فعالیت مستمر  برخی دستگاهها ، تشکر و قدردانی کردند و گفتند : اینکه مردم خود شاهد این حضورها از طرف برخی دستگاهها و فعالیت ثمر بخش آنها هستند جای قدردانی دارد و امیدواریم که تمامی دستگاههای اجرایی نیز وارد صحنه خدمت رسانی به مردم گردند .

شهردار قشم در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از شورایاران دوره قبلی، عنوان کردند که در خصوص مشارکت مردم در محلات قدیم و پاکسازی محلات برنامه های جدیدی در راه است که خبرهایی تکمیلی آن در  روزها آتی خدمت مردم شریف شهر قشم اطلاع رسانی خواهد شد.

در پایان انتخابات شورایان محله توحید برگزار گردید که با آراء حاضرین آقایان علیزاده ، چوکی ، عبداله فارسی ، خودسوز و آقای احمدی پور ، با کسب بیشترین آراء به عنوان شورایاران این محله معرفی انتخاب گردیدند .

آقای ساربانی نیز با آراء شورایان محله بعنوان شهردار محله منصوب گردیدند .

IMG_1610 IMG_1612 IMG_1616 IMG_1627 IMG_1626 IMG_1624 IMG_1623 IMG_1631

ساربانی شهردار محله توحید قشمشهردار محله توحید قشم

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − = 7