آخرین خبرها
ساخت سه سالن سر پوشیده هدیه شهرداری قشم به شهروندان

ساخت سه سالن سر پوشیده هدیه شهرداری قشم به شهروندان

تصویب تفاهم نامه ای که به مناسبت هفته تربیت بدنی توسط شهردار قشم در دیدار با غلامعلی دانشور رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان به امضا رسید عملیاتی می گردد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی از تفاهم نامه احداث سه سالن سر پوشیده چند منظوره در شهر قشم خبر داد .

رستم گورانی گفت : از ورزش می توانیم به عنوان ابزاری کارآمد در بحث پیشگیری بسیاری از جرایم و ناهنجاری ها استفاده کنیم .

وی در ادامه سخنان خود با عنوان کردن نبود فضاهای ورزشی گفت : به دلیل نتایج خوبی که می توان از ترویج ورزش همگانی کسب کرد باید زمینه های گسترش فضاهای ورزشی را ایجاد کنیم تا از طریق ورزش بتوانیم  ناهنجاری هایی که در شهرها به واسطه نبود مراکز گذراندن اوقات فراغت از بزهکاری یا دزدی و … پیشگیری نماییم .

IMG_19951

در این تفاهم نامه شهرداری قشم به عنوان مجری طرح معرفی گردید که از ابتدای ساخت این سالن های ورزشی  در محلات چابهار ، گلشهر غربی و چاه تنگو تا مرحله آخر نظارت کلی داشته باشد .

همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان متعهد شد که تجهیزات مورد نیاز سالن ها اعم از تخته دارحلقه بسکتبال ، تهیه و نصب کفپوشهای سالن ، تهیه و نصب دستگاه اسکوربورد سالن ، تهیه و نصب دستگاه ۲۴ ثانیه بسکتبال ، تهیه گل هندبالی قابل حمل ، تهیه تور وسط والیبال و دستگاه بالابر برقش سالنهای ورزشی را تهیه نماید .

شهردار قشم در ادامه سخنان خود گفت : پس از ساخت سالنهای مذکور ، آنها را در اختیار اداره ورزش و جوانان جهت استفاده عموم مردم و ورزشگاران قرار می دهیم .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + 9 =