آخرین خبرها
رستم گورانی : شاداب سازی روحیه شهروندان از اولویت های اصلی شهرداری است.

رستم گورانی : شاداب سازی روحیه شهروندان از اولویت های اصلی شهرداری است.

در مراسم جانمایی پارک محله ای زیرانگی ، بر احداث مکانهایی با کاربری تفریحی تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی گفت : از جمله برنامه هایی که می توان در راستای شاداب سازی روحیه شهروندان انجام داد ، ایجاد پارک های محله ای است که  زمینه های مساعد و مناسبی را برای تفریح و سرگرمی اهالی و خانواده های محلات شهر قشم بوی‍ژه محلات قدیمی فراهم کنیم .

شهردار قشم بر ضرورت ایجاد پارک های محله ای در نقاط مختلف شهر تاکید کرد و گفت : این طرح باید در مکانهای مختلف شهر قشم اجرا شود. این مکانها شامل بافتهای جدید شهری و شهرکها نیز می باشد.

وی با تاکید بر ایجاد پارک های محله ای به عنوان یکی از از اولویت های مهم شهرداری قشم افزود: مبنای ایجاد و توسعه پارک های محله ای، تحقق نیاز تفریحی و گذران اوقات فراغت شهروندان است.

رستم گورانی گفت : زمین ورزشی و پارک محله ای زیرانگی در مساحت تقریبی هزار و نهصد متر مربع احداث خواهد شد . وی تصریح کرد : همزمان با ساخت این مکان در سایر نقاط شهر نیز یا عملیات تجهیز و نوسازی پارک های محله ای و یا جانمایی صورت می گیرد .

رستم گورانی با بیان بازخورد مثبت ساخت و تجهیز پارکهای محله ای در میان شهروندان از عزم جدی شهرداری در خصوص ایجاد این فضاها برای شهروندان خبر داد. توجه به این برنامه ها می تواند در سالم سازی محیط اجتماعی و فرهنگی محلات تاثیر مثبتی داشته باشد.نکته مثبت این برنامه ها استفاده از مشارکت شهروندان و بویژه شهرداران محلات در احیا و ایجاد چنین فضاهایی است. این امر می تواند در آینده زمینه مشارکت محله ای را در سایر پروژه ها و برنامه های آتی را فراهم سازد.

IMG_0667 IMG_0669 IMG_0671 IMG_0679 IMG_0680 IMG_0690 IMG_0701 IMG_0721 IMG_0752 شهردار قشم

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک × = 8