آخرین خبرها
رستم گورانی : سواحل زیبای قشم مهمترین اولویت جذب گردشگری است

رستم گورانی : سواحل زیبای قشم مهمترین اولویت جذب گردشگری است

شهردار و جمعی از مسئولین به همراهی شهروندان قشمی در اقدامی با مشارکت فرمانداری شهرستان سواحل پارک زیتون قشم را از زباله ها پاکسازی کردند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی در حاشیه این مراسم گفت : سواحل قشم یکی  از قطبهای مهم صنعت گردشگری در جنوب کشور است و باید برای بهبودی این مکانها تمامی تلاشمان را بکار بندیم .

وی گفت : جزیره قشم به عنوان مقصد مسافران در ایام تعطیلات می باشد و اولویت اول اکثریت آنها استفاده از سواحل بکر این شهر است .

شهردار قشم وجود ساحل جذاب و عاری از زباله ها را محصول نهادینه کردن فرهنگ نظافت سواحل عنوان کردند و گفت : با آموزش شهروندان در استفاده بهینه از ساحل و همکاری و مشارکت آنها در پاکسازی ساحل می توان گامهای اساسی در راستای توسعه پایدار سواحل برداشت .

رستم گورانی گفت : شهروندانی که تفکر زیبا دارند و زیبای را نشر می دهند همیشه نسبت به شهرشان احساس مسئولیت کرده و در حفظ و نگهداری مبلمان شهری و پاکیزگی شهرشان بویژه سواحل بکر و دست نخورده نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند.

در پایان این مراسم مقرر شد نهاد شهرداری با همکاری فرمانداری نسبت به مشارکت هر چه بیشتر ساکنان شهر قشم برای پاکسازی سواحل بصورت دوره ای برنامه ریزیهایی را انجام دهند .

 قش قشم ش شهردا شهر شهردار شهرد ق قشمی شهر قشم

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 7 = شصت سه