آخرین خبرها
رستم گورانی : تصویب طرح بهسازی بافت قدیم گره گشای مشکلات ساکنان

رستم گورانی : تصویب طرح بهسازی بافت قدیم گره گشای مشکلات ساکنان

به مناسبت ماه مبارک رمضان کمیته امداد قشم طرح مفتاح الجنه را اجرایی کرد بر اساس این طرح مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) به همراه مدیران و مسئولان شهرستانی، حامیان و خیرین نیکوکار اقدام به بازدید از منازل مددجویان تحت حمایت در طول سال نموده و از آنها دلجویی می کند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم جمعی از مسئولین شهر اعم از شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر ، بخشدار مرکزی ، مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین طی بازدیدی از منازل افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در این طرح شرکت کردند .

در حاشیه این سرکشی ها شهردار قشم ضمن برشمردن آثار مثبت کارهای اجرایی شهرداری در محلات بافت قدیم شهر در زمینه های عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و … بر ضرورت تصویب طرح جامع بافت قدیم تاکید کرد ؛ گورانی گفت : این طرح می تواند زمینه شکوفایی محلات بافت فرسوده شهر قشم را فراهم آورد و یک برنامه اجرایی و عملیاتی در زمینه های عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و اقتصادی باشد. وی در ادامه گفت : عدم تصویب این طرح علاوه بر افزایش مشکلات دریافت قدیم می تواند زمینه گسترش ساخت و سازهای غیر مجاز را فراهم نماید .

رستم گورانی گفت : با تصویب این طرح می توان در بخش اشتغالزایی جهشی رو به جلو ایجاد نمود و افرادی که تحت پوشش نهادهای همایتی هستند از فواید این طرح بی نصیب نخواهند شد .

بخشدار قشم نیز بر ضرورت مداومت سرکشی های مسئولین از افراد نیازمند و تحت پوشش نهادهای حمایتی تاکید کرد و گفت : جدا از مهم جلوه دادن این عمل ها و اهتمام ورزیدن مسئولین به این امر ، شأن و منزلت ایتام باید حفظ شود .

هردار قشم پور مولوی خواستار غلامی کمیته امداد قشم رستم گورانی

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + پنج =