آخرین خبرها
رستم گورانی از ایجاد رشته های جدید در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم خبر داد

رستم گورانی از ایجاد رشته های جدید در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم خبر داد

شهردار قشم از پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای برای سال جدید تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم خبر داد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی گفت : هدف از تشکیل دانشگاه شهرداری ، تربیت نیروی توانمند و کارآفرین است . وی تصریح کرد : برای رسیدن بهتوانمندی نیروی انسانی در رشته های مختلف باید زمینه و زیرساخت آنها فراهم باشد که این مهم در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم مهیا شده است .

شهردار قشم گفت : در مقطع کاردانی بر حسب نیاز این مناطق رشته های هتلداری ، گردشگری ، معماری داخلی ، عمران ، شهرسازی ، فناوری اطلاعات ، حقوق و امور دهیاری ها و شوراهها برای سال جدید تحصیلی جدید در نظر گرفته شده است . وی افزود : همچنین در مقطع کارشناسی نیز رشته های مهندسی فناوری اطلاعت و حسابداری مالی ارائه خواهد شد . این رشته ها از اوایل مرداد ماه و از طریق سایت www.sanjesh.org  می باشد .

رستم گفت : تمامی رشته های ارائه شده از طرف دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم بدون نیاز به کنکور می باشد و با ارائه هر نوع دیپلمی پذیرفته خواهد شد .

شهردار قشم پیرامون مدرک بودن دانشگاه علمی کاربردی شهرداری گفت : اين دانشگاه زير نظر دانشگاه جامع علمي كاربردي است که يكي از دانشگاه هاي وابسته به وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري است .

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*