آخرین خبرها
رستم گورانی : نبود و کمبود امکانات و فضاهای ورزشی گریبانگیر شهر قشم می باشد .

رستم گورانی : نبود و کمبود امکانات و فضاهای ورزشی گریبانگیر شهر قشم می باشد .

شهردار قشم طی جلسه ای با معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم به چاره اندیشی و بررسی راهکارها و فعالیت های ورزشی در شهر قشم پرداختند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی شهردار، در این جلسه گفت : وجود منطقه آزاد یک پتانسیل می باشد که سایر ادارات باید از این پتانسیل به نحو احسن استفاده کنند .

ایشان با برشمردن مشکلات جامعه ورزش در قشم گفت :  پاسکاری فعالین عرصه ورزش از سوی ارگانها و شانه خالی کردن بعضی نهادها از مسئولیتها ، به ضرر مردم می باشد و جوانان و بانوانی که می خواهند ورزش کنند از یک سو باید مابین روادید اداری که عمدتا مشکلاتی هم در بر دارد و از سوی دیگر نبود و کمبود امکانات و فضاهای ورزشی گریبانگیر شده  را باید چاره اندیشی کرد .

وی گفت : ما برنامه هایی در خصوص فضاهای ورزش محلات داریم که بتوانیم مکانهای ورزشی را حداقل مسقف کرده تا شرایط فعالیت های ورزشی برای بانوان نیز میسر شود.

شهردار قشم گفت : در احیای فعالیت های ورزشی ،  فعالین و خیرینی را داریم که نداشتن یک متولی خاص و وجود نداشتن یک ارگان که این جریان را ساماندهی کند باعث می شود که خیرین و بخش خصوصی  هم درعرصه مشارکت و ساخت این فضا ها با مشکل مواجه شوند .

رستم گورانی گفت : شهرداری به لحاظ ایجاد فضاهای ورزشی هماهنگی های لازم را انجام می دهد و در حد بضاعت متقبل می شود تا در ساخت فضاها ومکانهای ورزشی مشارکت نماید.

ایشا ن با برشمردن راههای اساسی در زمان کنونی فعالیت های ورزشی گفت : ما دو کار را باید در عرصه فعالیت ورزشی انجام دهیم اول اینکه زیرساختهای ورزش در سطح شهرقشم را آماده کنیم تا باشگاهها و بانوان بتوانند از این فضا ها استفاده نمایند این امر محقق نخواهد شد مگر با کمک سایر ارگانهای دست اندرکار و دوم انجام برنامه ریزی ها در راستای ورزش و استفاده از فضاهای موجود به نحو احسن است ، البته در بحث ورزش همگانی که یکی از اولویتهایی است که ارگانهای مختلف باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

شهردار قشم در پایان بدست آوردن رضایت نسبی ورزش بانوان منوط به کوشش کردن مسئولین و نهادها در ایجاد فضاهای ورزشی متناسب با ورزشهای بانوان دانستند .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*